Zavrieť

Porady

Converter

cawte potreboval by som converter z jpg na doc vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    mam taky pocit, ze ty chces prekonvertovat text zobrazeny v tom JPG a ulozit ho v doc-e. na toto sa pouzivaju tzv. OCR programy, ktore rozoznavaju textove znaky na obrazkoch.
    Ak vsak nechces editovat samotny obsah jpg suboru, naozaj najjednoduchsie je ho len vlozit do doc-u.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    crimses Pozri príspevok
    cawte potreboval by som converter z jpg na doc vdaka
    Presne ako načrtol zoltan - záleží od toho, čo je na tom jpg dokumente. Ak sú tam obrázky, tak na text to neskonvertuješ. Ak je tam písaný text, tak na to slúžia OCR konvertory (OCR - Optical Character Recognition = vizuálne rozoznávanie znakov). Čím je dokument kvalitnejší, tým presnejšie sa písmená rozoznajú. Ale na 100% to nikdy nebude, vždy dôjde k zhoršeniu výsledného textu, alebo niečo nerozozná.

    Väčšinou sú tieto programy súčasťou skenerov, ale existujú aj on-line, napr. tu:

    http://www.ocronline.com/

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    crimses Pozri príspevok
    cawte potreboval by som converter z jpg na doc vdaka
    Ja by som vyskusal stryka googleho, len toto som nasiel teraz za par sekund
    http://www.pdf-to-jpg.com/
    http://www.imageconverterplus.com/ho...t/jpg_pdf.html
    .............

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    crimses Pozri príspevok
    cawte potreboval by som converter z jpg na doc vdaka
    Napríklad máš obrázok lodičku na mori a skonvertuje to do WORDU na text "Lodička na mori"? Aj jazykové mutácie treba?

    Alebo "Titanic ide ku dnu"?

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Konverter jpg do doc asi ťažko. Môžeš si maximálne vytvoriť dokument a vložiť doň obrázok:

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Je to možno blbosť, ale tu je niečo čo premení obrázok na text (teda obrázok zložený z ASCII znakov): http://picascii.com/

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ked uz tu je taka diskusia, tak sa chcem opytat ci abby finereader dokaze (ci uz z pdf, alebo jpg) rozpoznat aj vzorce (fyzikalne, matematicke) a do doc ich ulozit aby sa dali editovat cez editor vzorcov vo worde
    To uz by som chcel asi vela co ??

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    Ked uz tu je taka diskusia, tak sa chcem opytat ci abby finereader dokaze (ci uz z pdf, alebo jpg) rozpoznat aj vzorce (fyzikalne, matematicke) a do doc ich ulozit aby sa dali editovat cez editor vzorcov vo worde
    To uz by som chcel asi vela co ??
    Treba to vyskúšať, ale silno pochybujem...

    Raz som konvertoval jednu org. štruktúru a vo Worde mi to vytvorilo len textové rámčeky, neurobilo z toho ten doplnok, ktorým sa tvoria org. štruktúry a diagramy. Toto bude niečo podobné.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    Fero11 Pozri príspevok
    Ked uz tu je taka diskusia, tak sa chcem opytat ci abby finereader dokaze (ci uz z pdf, alebo jpg) rozpoznat aj vzorce (fyzikalne, matematicke) a do doc ich ulozit aby sa dali editovat cez editor vzorcov vo worde
    To uz by som chcel asi vela co ??
    ...a už aj vyrátané, nie?

    tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

    tranzistor20
    nepovedal by som ze vela.... pokial tie vzorce niesu pisanym pismom ale je to sken ci fotka niecoho vytlaceneho s original fontom...tak by to malo ist....ved su to tiez len asci znaky .. mal by to vediet rozpoznat.... skusenost s tym ale priamu nemam...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Fero11 Pozri príspevok
    Ked uz tu je taka diskusia, tak sa chcem opytat ci abby finereader dokaze (ci uz z pdf, alebo jpg) rozpoznat aj vzorce (fyzikalne, matematicke) a do doc ich ulozit aby sa dali editovat cez editor vzorcov vo worde
    To uz by som chcel asi vela co ??
    Možno také niečo bude v novšej verzii MS Office. Číslo presne neviem. že by OFFICE 2029?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.