Zavrieť

Porady

praca a prax

volam sa peter aj ked nick mam jozef ale nechcelo sa mi spekulovat. teraz nieco o mne . mam 37 rokov . predtym som pracoval v straznej sluzbe . ale nieco ma tahalo do skoly tak som si dialkovo urobil obchodnu akademiu . mozno si niekto povie , ze v takom veku. ale nelutujem. popri tom som si urobil este kurzy world excel a podvojne uctovnictvo. zacal som zaujimat aj o podvojne uctovnictvo chcel som v nom podnikat ale prisiel som na to, ze bez praxe sa to neda . dalej som prisiel na to, ze tie danove zakony treba velmi pozorne citat a nie je to taka sranda. preto by som bol najradsej keby ma niekto zamestnal. ale myslite si, ze ma niekto
zamestna bez praxe. co by ste robili vy na mojom mieste ? Dal som si aj inzeraty ale stale sa mi ozyvaju ponuky pre obchodnych zástupcov . posielat ziadosti je tiez o nicom bez praxe.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    V prvom rade vítaj medzi nami a oceňujem to, čo si svojim úsilím získal. Žiaľ, prácu ti neporadím ako a kde nájsť, V dnešnej dobe je to naozaj ťažkéju nájsť aj tým, čo prax majú. Poznám to a viem podľa mojich detí, aj keď mali prax horkoťažko našli. Preto snáď iba toľko, rob čo Ti srdce poradí na čo máš chuť a neboj sa, uvidíš, dobre to dopadne. Držím Ti palce.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ale nieco ma tahalo do skoly tak som si dialkovo urobil obchodnu akademiu
    Získať vzdelanie a znalosti v akomkoľvek veku nikdy nie je na škodu - SCHVAĽUJEM!
    S prácou ti neporadím, ale aj napriek tomu - vitaj medzi nami - maniakmi z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.