Zavrieť

Porady

prijatý zamestannec na RD

Dobrý deň,
prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
Nepasuje mi to nijako.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    IvetaH Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
    Nepasuje mi to nijako.
    Ďakujem
    Nerozumiem, buď je na RD, alebo pracuje, tak ako to je? AK nastúpil do práce, robíš len prihlášku, samozrejme, ak nie je na RD od vás.

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    IvetaH Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
    Nepasuje mi to nijako.
    Ďakujem
    ???

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    IvetaH Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
    Nepasuje mi to nijako.
    Ďakujem
    ide o nového zamestnanca, alebo vášho, ktorý bol na RD a vrátil sa do práce ?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Dobrý večer, ide o zamestannca, ktorý bol v jednej sročke na RD, tá sro zrušila výrobu, ukončila so všetkými pracovný pomer a niektorých zobrala od 1.1.2011 do druhej svojej sro. A medzi nimi bol aj zamestannec na RD. Robiť nebude, bude pokračovať na RD až do mája. Potom nastúpi.
    Ďakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    IvetaH Pozri príspevok
    Dobrý večer, ide o zamestannca, ktorý bol v jednej sročke na RD, tá sro zrušila výrobu, ukončila so všetkými pracovný pomer a niektorých zobrala od 1.1.2011 do druhej svojej sro. A medzi nimi bol aj zamestannec na RD. Robiť nebude, bude pokračovať na RD až do mája. Potom nastúpi.
    Ďakujem
    Takže je už tvoja otázka bezpredmetná?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Ó to vôbec nie. Teraz je na sociálke prihlásený ako aktívny zamestnanec. Ide mi o to, ako vyznačím v RLFO skutočnosť, že nepracuje, ale pokračuje v RD aj keď u iného zamestnávateľa.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    IvetaH Pozri príspevok
    Ó to vôbec nie. Teraz je na sociálke prihlásený ako aktívny zamestnanec. Ide mi o to, ako vyznačím v RLFO skutočnosť, že nepracuje, ale pokračuje v RD aj keď u iného zamestnávateľa.
    AK u vás nenastúpil, neprihlásiš ho, a to, že je na RD z iného zamestnania neriešiš.

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Lenže z tej prvej firmy všetkých odhlásil, zrušil registrácie, ak by ju neprijal do novej firmy, bola by bez pracovného pomeru.

    prijatý zamestannec na RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.