Zavrieť

Porady

co do záchodu?

Ahojte,
chceme prerobi si záchod. Neviem preco ale uz kachliciek som prejedena a tak uvazujem co do zachodu na stenu. Teoreticky aj naco kachlicky do zachodu, ked tam sa clovek nesprchuje, neumyva... A dalsia vec kachlicky su ja dost drahe. Uvazovala som nejake tie kvetinkove nalepky co sa daju lachko nalepit.
Co si o tom myslite? Ale dajte inspiraciu co do zachodu na steny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    jednu dobu som mal vo WC bočné steny obložené tatranským profilom,

    ale potom som dal kachličky....

    MiroM4 je offline (nepripojený) MiroM4

    MiroM4
    ked oryjes ten olejovy nater, tak zistis ze priamo na taku skaredu orytu stenu nalepit kachlicky je to najlacnejsie riesenie. Inak to bude treba cele prestierkovat a dat 2 vrstvy nateru a si na rovnakej cene ako ked nalepis keramiku.

    majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

    majkaaa
    no neviem ci to vynde tak isto, lebo tu olejovu stenu museme dat dole tak ci tak a stierka zeby az tak vela stala? Kachlicky ked sme si to vypocitali tak cca 5tis.
    interiér Ildi_interier
    nezábúdaj, že je to jedna z najháklivejších miestností na hygienu...ako budeš dezinfikovať aby to povrchy vydržali? nie je škoda potom takej investície?:-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.