Zavrieť

Porady

Cestovné

Je to začiatočnícka otázka, ale ja som dnes už taká zmagorená, že neviem, kde mi hlava stojí.
Potrebujem zaúčtovač cestovné. Vypíšem cestovný príkaz, výdavkový doklad. A teraz otázka: treba ešte aj zvlášť int. doklad? Lebo SW mi urobí doklad (omega) ale nie je to klasický interný doklad. Nie je to tam napísané.

Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Alllena je offline (nepripojený) Alllena

    Alllena
    ajacik
    Je to začiatočnícka otázka, ale ja som dnes už taká zmagorená, že neviem, kde mi hlava stojí.
    Potrebujem zaúčtovač cestovné. Vypíšem cestovný príkaz, výdavkový doklad. A teraz otázka: treba ešte aj zvlášť int. doklad? Lebo SW mi urobí doklad (omega) ale nie je to klasický interný doklad. Nie je to tam napísané.

    Dakujem za odpoved
    ak cestovné vyplácaš v dannom roku tak netreba zvláčť ID ,sof by sa ťa mal opýtať pri nahadzovaní bloku v pokladni aký to je doklad či daňový alebo interný prepni interný takto to robím ja no nemám omegu
    Naposledy upravil Alllena : 06.12.05 at 10:11

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    ja vyplnený a vypočítaný cest. príkaz z programu omega priložím k výdavkovému pokladničnému dokladu a zaúčtujem do nákladov. Nerobím už interný doklad. Iba ak bola poskytnutá aj záloha, a výdavkový doklad je už iba na rozdiel sumy, tak vtedy interný doklad 512/335 na celú výšku cestovného a pokladničný doklad 335/211 alebo 211/335 (ak bola záloha vyššia).

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    dakujem vám všetkým

    judy je offline (nepripojený) judy

    judy
    ja ID vystavujem len v tom pripade, ak len cesták uctujem a vyplacam napr. o tyzden, dva. v tom priprade prilozim k ID vyplneny cest. prikaz uctujem 512/333.
    Inak postupujem ako slnko, ale priamo z pokladne 512/211 bez 333.
    auditorky nemali k tomu vyhrady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.