Zavrieť

Porady

vymena okien - aky rozmer

ahojte poradaci, chcem vas poprost o vase skusenosti a rady, planujeme menit okna, rozhodli sme sa pre plastove ale v com je problem, do kuchyne a obyvacky mame okno v rozmere 145 cm na 145 cm, kedze je to okno dost male nechcela by som ho dvojkridlove ale iba jedno kridlove, kedze na plastovych oknach je hrubsi ram a aj ten stlpik pri dvojkridlovych bude v strede sirsi, tym padom budem mat dost male tie skla, preto by som chcela jednokridlove,okna budem otvarat prevazne na vetracku, iba pri umyvani otvorim cele okno, pretoze mam obyvacku prepojenu s kuchynou a mam tam dokonca este aj balkonove dvere, chcela by som vlastne vediet ci má niekto z vas okno 145 cm na 145 cm a je jednokridlove, ci je to az taky nejaky velky problem , dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Neodporúčam.Ak odhliadnem od toho že to okno vyzeré otrasne ,tak je to príliš veľký rozmer na jeden pánt.Pýtajte si takzvané štulpové okno.To je okno s dvomi krídlami bez stredového stĺpika.

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    my mame v kuchyni jednokridlove s x v 120x160 a uplne v pohode, dobre sa otvara aj vyzera

    v obyvacke na balkonovych dverach je zavesene jednokridlove 150x160, ale je pevne, bez moznosti otvarania

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    No, podla mna 145x145 nie je taky maly rozmer. podla mna je to velke okno. Myslim ze aj manipulacia s nim musi byt otravna. To clovek aby cuval ked chce otvorit okno

    gnikat je offline (nepripojený) gnikat

    gnikat
    hmm, no ved prave ze ja v strede toho okna nechcem mat nic, ani stplik ani to aby sa mi tam dva kridla spajali, jednoducho velke okno by som najradsej, no neviem co urobim :-(

    vymena okien - aky rozmer

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.