Zavrieť

Porady

toto čo je?

taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Citroon22 Pozri príspevok
    taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...
    Na Porade nájdeš vela rad z kazdej oblasti...od uctovnicta, cez stavbu, zahradu,pocitace az po tip na nedelny obedik.
    Preto je rozdelena do jednotlivych "chlievikov" ako to my zartovne nazyvame.
    Samozrejme, je vhodne zaradit otazku do spravneho chlievika.Ak hladas pomoc ohladne pestovania bamusov, tak urcite nezaradis medzi mzdy, ci rodinne pravo...
    Takze preto ti Porada pri pridani otazky ponuka moznost vyberu,aby si aspon orientacne zaradil svoju otazku do spravnej sekcie.
    Ako pomocka ti moze pomoct zadat do vyhladavaca slovicko, ktore sa tyka tvojho zaujmu. Po vyhodeni tem ti na pravej strane ukazuje, kde su obdobne otazky zaradene...
    Ak sa ti to napriek tomu nepodari, su tu admini a moderatori, ktori tvoju otazku presunu do spravnej sekcie...

    Mozno sa Ti to zda na prvy krat zlozite, ale ak sa trochu zorientujes, urcite pochopis poradacky system. je obdobny, ako na inych forach, kde mas tiez jednotlive otazky zaradene do jednotlivych chlievikov kvoli prehladnosti...
    Vitaj na Porade

    Hlasovalo 13 pouzivatelov

    Užitočné (13)
    Zitulda, Valcake, Mária27, Tamila, Zvalik, betka631, Meggi 1, Lubaba, terezamaria, Rozalka, zdenka131, Danielle369, vieraaaa
    13

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..jediná kategória, ktorá na porade chýba, je astronautika a astronomia...inak nájdeš všetko...a keby predsa len nie, sme prepojení s gúglom...a tam je naozaj ,ale fakt naozaj všetko...

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Hotová "tragédia" , ako sem pripojiť tému. Máš pravdu. Doteraz som si myslela, že len pre tých čo nevedia čítať a písať. Robot za teba nebude hľadať ani témy, ani kategórie a ani Porada sa tebe neprispôsobí. Tak sa upokoj a napíš, čo si vlastne hľadal a chcel. Hodil si sem tému o 5.20 hod. a v tom momente si sa aj odhlásil.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Rozalka, terezamaria, betka631, Valcake
    Neužitočné (1)
    3

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    Citroon22 Pozri príspevok
    Neviem asi som blbý ale fakt je toto jedine fórum zatiaľ v ktorom sa neviem orientovat..Chcel som len vediet co na faktúre od Orangu znamená položka "mimo režim DPH zaokrúhlene", táto položka je na faktúre vždy najvyššia a priráta sa k ostatnému a nemám šajnu za čo to platím...Ale v tej hrbe kategorii nie je žiadna do ktorej by som takuto otazku mohol pridat resp netuším do ktorej by sa to hodilo aby mi to nevymazali
    vo faktúrach "mimo réžim DPH" Orange uvádza sumy, ktoré nie sú zdanené daňou z prid. hodnoty. Môžeš tam mať aj napr. sms na charitatívne linky a pod.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ked pokusy nedopadnu dobre, je treba prikrocit k citaniu navodu.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Citroon22 Pozri príspevok
    taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...
    Hlavne kľudne

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Citroon22 Pozri príspevok
    taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...
    ...hm....a otázka ???

    ...aj na to druhé zvýraznené by si dostal odpoveď ......či......???

    Citroon22 je offline (nepripojený) Citroon22

    Citroon22
    Neviem asi som blbý ale fakt je toto jedine fórum zatiaľ v ktorom sa neviem orientovat..Chcel som len vediet co na faktúre od Orangu znamená položka "mimo režim DPH zaokrúhlene", táto položka je na faktúre vždy najvyššia a priráta sa k ostatnému a nemám šajnu za čo to platím...Ale v tej hrbe kategorii nie je žiadna do ktorej by som takuto otazku mohol pridat resp netuším do ktorej by sa to hodilo aby mi to nevymazali

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    Citroon22 Pozri príspevok
    jasne hned som sa odhlasil lebo netušim kolko trvá kym niekto pridá prispevok
    niekedy to netrvá ani minútu, inokedy dlhšie, ináč na vrchu stránky Porady máš vyhľadávač a tam keď si dáš napr. aj "mimo réžim DPH" tak určite niečo nájdeš, čo potrebuješ

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Citroon22 Pozri príspevok
    Neviem asi som blbý ale fakt je toto jedine fórum zatiaľ v ktorom sa neviem orientovat..Chcel som len vediet co na faktúre od Orangu znamená položka "mimo režim DPH zaokrúhlene", táto položka je na faktúre vždy najvyššia a priráta sa k ostatnému a nemám šajnu za čo to platím...Ale v tej hrbe kategorii nie je žiadna do ktorej by som takuto otazku mohol pridat resp netuším do ktorej by sa to hodilo aby mi to nevymazali
    A čo tak zavolať priamo do Orange?

    oriesok je offline (nepripojený) oriesok

    žena-optimista oriesok
    Mimo režim DPH účtujú orinžáci aj napr. poslanie sms- do súťaže

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.