Zavrieť

Porady

jpg do pdf

Na uloženie obrázky do PDF používam graphics2pdf. Po dlšej dobe som ho chcel použiť, ale mi neide. Vytvorí sa akurát viď. obr. Tak som ho odinštaloval a stiahol ešte raz, a znova nainštaloval. Stále robí to isté. Je nefunkčný. Neviete čo s tým alebo nejaký iný free soft? Ďakujem pekne
gb.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    blondy Pozri príspevok
    ...sthruska ... prepáč za bodík - mimotémy ... klikla som tam omylom
    ...opätovným kliknutím môžeš zrušiť nesprávne udelený bod - ale iba do určitého času po udelení - potom už nie - môžeš vyskúšať.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    Mám ešte PDFCreator ale na obrázky nie je zrovna najpraktickejší. Okrem jpg a bmp mám problém tam dostať obrázky. A hlavne tif. Vlastne ani nejde o klasické obrázky ale o skenované texty s následným spojeníím do pdf.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    A to nejde pri skenovaní nastaviť výstupný typ súboru jpg či bmp?
    Tif nie je problém prehodiť do bmp.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    Zmena tif na hociaky iný spôsobí zhoršenie kvality obrázku. Výstupný typ súboru som ešte nenastavoval, lebo na tento účel sa mi najlepšie hodil graphics2pdf. Naskenoval spústu textu hodil do okienka a bolo pdf dla počtu. Mňa by hlavne zaujímalo prečo nefunguje graphics2pdf. Stiahnem ho, nainštalujem, otvorím a viď obrázok. A neviem prečo to nefunguje.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    V takom prípade je u ňa

    odinštalovanie programu
    kontrola či po ňom niečo ostalo - adresáre, súbory. Všetko vymazať
    vyčistenie registrov
    prípadne reštart PC
    inštalácia programu

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    stormcatcher Pozri príspevok
    Na uloženie obrázky do PDF používam graphics2pdf. Po dlšej dobe som ho chcel použiť, ale mi neide. Vytvorí sa akurát viď. obr. Tak som ho odinštaloval a stiahol ešte raz, a znova nainštaloval. Stále robí to isté. Je nefunkčný. Neviete čo s tým alebo nejaký iný free soft? Ďakujem pekne
    prečo nefunkčný? veď - drag and drop images here - znamená, že potiahneš myšou obrázok na tu plochu a uložíš do formátu pdf. (teraz som inštaloval a odskúšal)

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    no ved akuat nad tym tiez rozmylam, ze v tom obrazku co prilozil stormcatcher nevidno ziadnu nefunkcnost programu, len oznam, sem pretiahni obrazky

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    srska Pozri príspevok
    prečo nefunkčný? veď - drag and drop images here - znamená, že potiahneš myšou obrázok na tu plochu a uložíš do formátu pdf. (teraz som inštaloval a odskúšal)
    viem ako sa tam dáva obrázok, veď som ho používal. má to však jeden háčik, okno kam sa preťahujú obrázky musí byť vysvietené. aj keď som ho znovu nainštaloval, okno nebolo vysvietené a nedali sa obrázky pretiahnúť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.