Zavrieť

Porady

Jednoduché účtovníctvo a vedenie skladu

Dobrý večer prajem chcela by som sa opytať ked mam drobného živnostníka ktorý mal sezonny predaj zmrzliny koláčov a drobných sladkostí musim mu viest sklad alebo ako to mám najjednoduchsie urobit ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mertinkova Pozri príspevok
    Dobrý večer prajem chcela by som sa opytať ked mam drobného živnostníka ktorý mal sezonny predaj zmrzliny koláčov a drobných sladkostí musim mu viest sklad alebo ako to mám najjednoduchsie urobit ?
    Sklad by som viedla, veď bez neho bude mať zmätok.

    mertinkova je offline (nepripojený) mertinkova

    mertinkova
    Hmmm mali zmatok ja len papiere mam za cely rok v ruke,a chcem si to zjednodušiť čo najviac :-)

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    No pochybujem, že to teraz dáš do poriadku, čo sa týka skladu, odporúčam fyzickú inventúru zásob, premerať obsahovo i kusovo, či už na výrobu tovaru, alebo hotových výrobkov a zaúčtovať v JÚ nákup týchto surovín ako nákup materiálu, tržby z predaja, predpokladám, že sú určite z ERP, zaúčtovať ako predaj tovaru. Pri závierke priložiť si inventarizáciu.

    Jednoduché účtovníctvo a vedenie skladu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.