Zavrieť

Porady

voda v egypte

Dobrý večer,
môže mi, prosím, niekto poradiť ohľadne dovolenky v Egypte. Konkrétne, aká tam býva teplá voda začiatkom júna? Vraj je vhodnejšia ako inde(napr. v Grécku) čo sa týka pre osoby choré na platničky. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    ...no tak aká je teplota vody v júni to ti neviem poradiť, myslím si že asi záleží v ktorej časti Egypta si, lebo my sme boli začiatkom októbra a nemilo prekvapení, voda mala 21 stupňov, takisto aj v bazéne...

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Anja111, Mária27, terezamaria, Danielle369, truch
    5
    Ahoj. My chodíme v apríli do Hurg. a voda máva 25-26 stupnov, takže uplne pohoda a teploty sú aj 40. A čo sa týka vody na pitie, treba sa aj sprchovať so zatvorenými ústami a piť iba balenú a hlavne domácu slivovicu aj preventívne.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Koncom októbra bolo výborne, voda tak 28-30 stupňov, vzduch od 30 - 35 stupňov, ešte aj celý november bol taký. V júni tam môže byť už veľmi teplo.

    alencek je offline (nepripojený) alencek

    alencek
    truch Pozri príspevok
    Koncom októbra bolo výborne, voda tak 28-30 stupňov, vzduch od 30 - 35 stupňov, ešte aj celý november bol taký. V júni tam môže byť už veľmi teplo.
    A má niekto skúsenosti alebo znalosti o tom, či je vhodnejšia pre ľudí, ktorí trpia na platničky, resp. boli na ne operovaní? Počula som, že je v Egypte lepšia ako v Grecku, čo sa týka tohto ochorenia. A ešte niekde to bolo, už som zabudla.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.