Zavrieť

Porady

Elipticky trenazer, ano alebo nie?

Dobry vecer prajem,

chcem sa spytat, mate skusenosti s cvicenim na eliptickom trenazeri? Odporucate ho?

Planujem kupit, konkretne Eliptical inSPORTline Houston, ale akosi stale vaham.

Nie je z tych najdrahsich, ale samozrejme som ovplyvnovana mojimi financnymi moznostami a myslim, ze na zaciatok staci

Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    majenka1 Pozri príspevok
    Dobry vecer prajem,

    chcem sa spytat, mate skusenosti s cvicenim na eliptickom trenazeri? Odporucate ho?

    Planujem kupit, konkretne Eliptical inSPORTline Houston, ale akosi stale vaham.

    Nie je z tych najdrahsich, ale samozrejme som ovplyvnovana mojimi financnymi moznostami a myslim, ze na zaciatok staci

    Dakujem za odpoved
    Výborná vec, určite lepšia ako bicykel ,doporučujem ten čo mám ja , síce trochu drahší ale kvalita Kettler Verso 309.
    čím ťažšie záťažové koleso tým lepšie.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    majenka1 Pozri príspevok
    Dobry vecer prajem,

    chcem sa spytat, mate skusenosti s cvicenim na eliptickom trenazeri? Odporucate ho?

    Planujem kupit, konkretne Eliptical inSPORTline Houston, ale akosi stale vaham.

    Nie je z tych najdrahsich, ale samozrejme som ovplyvnovana mojimi financnymi moznostami a myslim, ze na zaciatok staci

    Dakujem za odpoved
    Je to dobrá vec na cvičenie. Zapotiť sa dá na ňom skutočne poriadne
    Podľa popisu má tvoj vytypovaný 7 kg zotrvačník - neviem, či si po čase na tú záťaž nezvykneš a nebude ti to málo (mala som eliptický trenažér, ktorý mal 5 kg alebo 6 kg zotrvačník, rýchlo som si na tú záťaž zvykla, takže som ju potom mala stále nastavenú na najvyšší stupeň).

    Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

    Zdenka175
    My sme si ho kúpili cca2 týždne dozadu, podľa mňa je to lepšie ako bicykel. Ten náš má 24 programov, takže sa dá vybrať, aj nastaviť náročnosť programu.
    Odporúčaná nosnosť do 150 kg a výška neobmedzená. 8kg zať. koleso. Táto značka je najlacnejšia v tomto obchode. Objednali sme cez internet.
    Prikladám link:http://www.najlacnejsisport.sk/elipt...er-p-8257.html

    Denisa je offline (nepripojený) Denisa

    optimista Denisa
    Nie je to zlé, podľa mňa lepšie ako bicykel, ale mne konkrétne na tom vadí ten obmedzený pohyb. Myslím tým, že opisuje to určitú veľkosť kružnice a mne sa zdá malá (pritom nie som vysoká). Keď mám potrebu sa poriadne rozhýbať, tak určite je lepší klasický beh.
    No spotiť sa na tom dá slušne :-)

    Elipticky trenazer, ano alebo nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.