Zavrieť

Porady

ako zvysit vykon notebooku

Ahojte....prosim vedeli by ste mi poradit ako by som si zvysil vykon svojho notebooku,aby som aspon na low detailoch spustil GTA4? mam notebook Sony VAIO VPCS12X9E/B...aj ked je to model skor do kancelari velmi rad by som to spustil...dakujem za radu alebo pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tomas23 je offline (nepripojený) tomas23

    tomas23
    a nepripada taka moznost,ze by som si dokupil vyssiu RAMku kedze je integrovana graficka a notebook disponuje operacnou pamatou 4GB tak ci by to nepomohlo keby som to zvysil na 8GB?

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    tomas23 Pozri príspevok
    a nepripada taka moznost
    nepripada, nejde totiz o velkost pamete ale o vykon grafickeho jadra ktory je z tohto pohladu ubohy

    MilanH. je offline (nepripojený) MilanH.

    MilanH.
    skus vypnut programy, ktore sa automaticky spustaju pri spustani windows... oslobodis si pocitac

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Toto ti sice hru spustit nepomôze ale niektore kroky ta zbavia nervov s PC : ))) nie vsetky su pre zrychlenie !
    http://www.pcforum.sk/10-1-trikov-ak...p-vt37412.html

    ako zvysit vykon notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.