Zavrieť

Porady

google adwords???

Zdravim vsetkych.
Chcel som sa spytat ci mate skusenosti s moznostami platby google adwords.Pozaduje to odomna platbu kreditkov je aj nejaky iny sposob ako to uhrdit??????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    a co im chces poslat peniaze do obalky alebo postovou poukazkou

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    no ja to platim prevodom na účet...

    takže teoreticky je možná aj platba poštovou poukážkou typu U kedže to ide na účet ich slovesnkého partnera

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    si myslim ze v dnesnej dobe to je ako posielat postu holubom... zaplatenie kartou za sekundu neviem aky dovod je platit inak.

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    kisob Pozri príspevok
    A kto je ich partner na slovensku?
    na fakturacia/uskutočniť platby ti vyhodí číslo ktoré použiješ ako variabilny symbol a tiež číslo účtu

    nepamatam sa však či treba niekde nastaviť sposob platby

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Ak sa nemýlim tak vo fakturácii máš na výber aj prevodom na účet. Normálne im to pošleš cez IB na ich účet. Akurát to trvá dlhšie, kým im to príde.

    Jaro_ je offline (nepripojený) Jaro_

    Jaro_
    da sa aj na ucet. Co sa tyka ich partnera na Slovensku ... posiela sa to do Citibank nazov firmy si nepamatam. Staci si v adwords trochu poklikat, urcite tam tu moznost najdes. Vygeneruju ti variabilny symbol (ten je dost dolezity, aby to vedeli sparovat a peniaze ti pripisu na adwords konto.
    Mne to pripisali uz po 2 dnoch. Uvadzaju lehotu 5-10dni.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    topp Pozri príspevok
    Zvoľ kartu výhody pochopíš až neskôr.
    Ja to mám od začiatku kartou , alebo sa účtujú preklikané peniaze raz za mesiac , alebo pri 500 euro /den po presiahnutí limitu ... takže pre istotu mám min 6OO euro vždy na účte !!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.