Zavrieť

Porady

vymena na mobil.telefonu

Ahojte vo februari som kupil mobil nokia 5530 tri krat bol na reklamacii došlo k vymene mt,ta ista zavada sa prejavovala aj na novom mobile tejto značky znova prebehli reklamacie predajca suhlasi s výmenou za inu značku problem je v tom že nokia stala 239eur novovybrany mt stoji 209 eur a pri tych reklamaciach sa stratil pokladničny doklad, predajca suhlasi iba s vymenou bez doplatku vie mi niekto poradiť ako postupovať v tomto prípade vďaka za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    miky64 Pozri príspevok
    Ahojte vo februari som kupil mobil nokia 5530 tri krat bol na reklamacii došlo k vymene mt,ta ista zavada sa prejavovala aj na novom mobile tejto značky znova prebehli reklamacie predajca suhlasi s výmenou za inu značku problem je v tom že nokia stala 239eur novovybrany mt stoji 209 eur a pri tych reklamaciach sa stratil pokladničny doklad, predajca suhlasi iba s vymenou bez doplatku vie mi niekto poradiť ako postupovať v tomto prípade vďaka za rady
    ...buď vôbec rád ...

    Maximálne môžeš ešte trochu pritlačiť na pílu , aby Ti nejaké príslušenstvo do tej Tvojej sumy dodal ...

    Nemáš doklad , nemáš pravdu ...

    vymena na mobil.telefonu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.