Zavrieť

Porady

Odmasťovač kuchynskej linky

Zdravím,

chystám sa sťahovať do staršieho - lepšie povedané - neudržiavaného bytu. Keďže veľa vecí treba prerobiť, kúpiť nové, na kuchynskú linku nezostalo a musím ju dať do rázneho poriadku. Vedeli by ste mi poradiť extra účinný odmasťovač?

P.S. - ja viem, ľahšie by bolo kúpiť novú, ale keďže neviem, koľko v tom podnájme budem, či pol roka, rok, dva zas nemôžem veľmi investovať....

Ďakujem
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tinusska Pozri príspevok
Zdravím,

chystám sa sťahovať do staršieho - lepšie povedané - neudržiavaného bytu. Keďže veľa vecí treba prerobiť, kúpiť nové, na kuchynskú linku nezostalo a musím ju dať do rázneho poriadku. Vedeli by ste mi poradiť extra účinný odmasťovač?

P.S. - ja viem, ľahšie by bolo kúpiť novú, ale keďže neviem, koľko v tom podnájme budem, či pol roka, rok, dva zas nemôžem veľmi investovať....

Ďakujem
Skoč do LIdlu, tam majú super pomocníka, a za celkom priateľnú cenu, je to W5, je pomarančový. Je ich viac druhov, na kadečo.
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a akého je materiálu?
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
No predsa novú Jar, len kvapka a mastnota je preč :-), nepozeráš reklamy?
Adritt 2v1 odmasťuje a dezinfikuje.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Odmasťovač za studena, je to asi dovoz z maďarska. Fantastické niečo. Každému odporúčam.
Naposledy upravil katjab : 31.01.11 at 17:58
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Velmi ucinne na cistenie zaslej spiny je Savo.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

http://www.welldone.eu/products/logi...alogus.eng.pdf

Pripájam link.
PS: Všetky výrobky sú výborné.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Na mastnotu je celkom dobrý PULIRAPID v žltej fľaške z rozprašovašom a tiež poznám ELCIT - je to špeciálny čistič plôch a predmetov, odstraňuje zvyšky gumy, lepidiel, voskov, mastnoty, sadzí a iných extrémnych nečistôt.

Sú to lacné prípravky a účinné.
6 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pomarancovy W5- na masnoty,alebo tekuty Cif
4 0
tinusska tinusska

tinusska je offline (nepripojený) tinusska

fuu... keby som to ja vedela popisat... pre mna je to taka klasicka 20 rocna linka... taky leskly, rovny povrch....
0 0
tinusska tinusska

tinusska je offline (nepripojený) tinusska

terezamaria Pozri príspevok
Na mastnotu je celkom dobrý PULIRAPID v žltej fľaške z rozprašovašom a tiež poznám ELCIT - je to špeciálny čistič plôch a predmetov, odstraňuje zvyšky gumy, lepidiel, voskov, mastnoty, sadzí a iných extrémnych nečistôt.

Sú to lacné prípravky a účinné.
tak toto pocujem prvykrat... bezne v drogerii to mavaju?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tinusska Pozri príspevok
fuu... keby som to ja vedela popisat... pre mna je to taka klasicka 20 rocna linka... taky leskly, rovny povrch....
drevená alebo plechová? alebo niečo iné?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tinusska Pozri príspevok
tak toto pocujem prvykrat... bezne v drogerii to mavaju?
Áno, v každej lepšej, mám ho tiež odskúšaný, je síce trochu drahší ako W5, ale je tiež super.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
tinusska Pozri príspevok
tak toto pocujem prvykrat... bezne v drogerii to mavaju?
Pulirapid bežne, to je taký novší prípravok a ELCIT tiež vo väčších drogériách, vyrába ho Nachema, pozrela som na fľašu. Sú vynikajúce obidva.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria Pozri príspevok
Na mastnotu je celkom dobrý PULIRAPID v žltej fľaške z rozprašovašom a tiež poznám ELCIT - je to špeciálny čistič plôch a predmetov, odstraňuje zvyšky gumy, lepidiel, voskov, mastnoty, sadzí a iných extrémnych nečistôt.

Sú to lacné prípravky a účinné.
nenormálne dobrá vec,ale ja mám taký v červ.fľaši s rozprašovačom, alebo v 1l fľaši, ale ten je na vodný kameň. odporúčam všetkým
2 0
tinusska tinusska

tinusska je offline (nepripojený) tinusska

lujza.j Pozri príspevok
drevená alebo plechová? alebo niečo iné?
teraz fakt nechcem napisat blbost.. ale na vrchu je ako keby taka umela lepenka... (vyzeram jak pako....
kov tam nie je ziadny a nie je tam ani vidiet, ze by to bolo drevo... taka umelina...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Snímka1479.jpg  
Snímka1480.jpg  
Snímka1481.jpg  
1/1
4 0
tinusska tinusska

tinusska je offline (nepripojený) tinusska

lujza.j Pozri príspevok
ja umrem... dakujem velmi pekne.... dakujem naozaj moc...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
tinusska Pozri príspevok
teraz fakt nechcem napisat blbost.. ale na vrchu je ako keby taka umela lepenka... (vyzeram jak pako....
kov tam nie je ziadny a nie je tam ani vidiet, ze by to bolo drevo... taka umelina...
To bude ešte stará drevotriesková kuchyňa, s rovnou plochou dvierok. Kedysi sme také mali ako prvé na činžáku. Nastriekali sme to na pomarančovo a keď som sa už na to nemohla pozerať, tak sa to dalo krásne otapacírovať koženkou a vyzeralo to O.K. Dobre sa to umývalo.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tinusska Pozri príspevok
teraz fakt nechcem napisat blbost.. ale na vrchu je ako keby taka umela lepenka... (vyzeram jak pako....
kov tam nie je ziadny a nie je tam ani vidiet, ze by to bolo drevo... taka umelina...
no okrem drevo-triesky to môže byť aj umývateľná tapeta, potom asi niečo menej agresívne, pretože ak je drevo-trieska tak to zoderieš.ja som tak šurovala lištu laminátovú čo máme pri šporáku a asi vieš ako som ju vyšurovalaže mastná teda nie ale prišla aj o farbu
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j Pozri príspevok
Ten žltý je v takej fľaši, ktorú máš prvú, len Ty ju máš červenú
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať