Zavrieť

Porady

rekonstrukcia bytu

Dobry vecer.Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s prerobenim bytu ,hlavne jadra a kupelne ked je schvaleny prispevok na upravu bytu pre telesne postihnuteho syna.Nevie niekto ako to teraz funguje ? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    alaya1 Pozri príspevok
    Veronika, no ale ja som nenasla ziadnu firmu po internete, letakoch, inzertnych novinach, co to robi. To ma prekvapilo.
    Uz to mame akutne.Predsa ma to jadro uz 40 rokov.
    Ala, nepustila by som do bytu firmu len na základe inzerátu v novinách. Hladaj firmu s referenciami, choď si pozrieť ich robotu ... Ak to vydržalo 40 rokov, ešte pár mesiacov vydrží (v byte bývam tiež už 30 rokov).

    http://www.azet.sk/katalog/bytove-jadra/presov/
    Naposledy upravil veronikasad : 29.05.11 at 09:01

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    miriam.g Pozri príspevok
    Dobry vecer.Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s prerobenim bytu ,hlavne jadra a kupelne ked je schvaleny prispevok na upravu bytu pre telesne postihnuteho syna.Nevie niekto ako to teraz funguje ? Dakujem.
    naša firma takto prerábala zopár bytov, bolo to ale cca pred štyrmi rokmi.... tak vtedy bolo treba zaniesť cenovú kalkulácia a následne zálohovú faktúru, ak objednávateľ chcel niečo dať spraviť navyše,nedoplatok zaplatil sám, a tú pôvodnú sumu zaplatili firme z odboru soc. vecí

    kalinka je offline (nepripojený) kalinka

    kalinka
    Dobrý ladyris! Takže Vaša firma sa zaoberá rekonštrukciou bytov. Hľadám firmu na prerábku holobytu v Bratislave. Môžeš my niečo napísať o firme?
    Neviem, či je to dovolené na porade no skúsim to.
    Ďakujem

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ja pomaly uz 2 mesiace hladam firmu na prerabku bytoveho jadra, no v Presove, akoby neexistovali.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ala, nechaj si prerábku na zimu. Schopní majstri sú zajednaní niekolko mesiacov dopredu, v tomto období takých nájdeš ťažko.
    Robila som rekonštrukciu vlani vo februári ...

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Veronika, no ale ja som nenasla ziadnu firmu po internete, letakoch, inzertnych novinach, co to robi. To ma prekvapilo.
    Uz to mame akutne.Predsa ma to jadro uz 40 rokov.

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Miriam - najprv musíš mať spracovaný nejaký návrh ako to chceš urobiť a aj vyjadrenie statika. S firmami opatrne, najlepšie urobíš, keď si zistíš v okolí firmu, ktorá to už robila a s prácou boli spokojní. Nie je všetko len v cene a zisti si o firme referencie.
    Pravdepodobne ide u teba o umakardové jadro. Na MsÚ stavebnom odbore ti taktiež poriadia, či je treba ohlasovacia povinnosť. U nás sa to praktizuje tak, že je to potrebné.
    Na rekonstrukciu bytu je najlepsie oslovit architekta. Ten uz bude vediet koho dalsieho treba oslovit - ci treba statika, elektrikara, plynara atd... kazda rekonstrukcia je ina a potrebuje iny pristup. Zalezi co chcete. Je to velmi siroka tema, verim ale ze pomoct moze znalost zakladnej legislativy.
    Naposledy upravil arizona : 28.01.12 at 20:53 Dôvod: vymazanie reklamy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.