Zavrieť

Porady

divne veci v spanku

V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
brianka Pozri príspevok
Nechapem na co si vobec reagoval,potrebovala som radu a nie nazor nejakeho tupceka...tam si bez kritizovat druhych

Nezvyknem zachádzať do krajností ...

Mňa nepoznáš až tak dobre , že by si ma mohla takto " oslovovať " ...
To si iní , starší - členovia a aj starší odo mňa nedovolia to , čo si si teraz Ty ...
Ak nepoznáš srandu , tak nerieš ...tí ostatní vedia , že sranda , irónia / zakázaná / je moje druhé ja ...a každý ju berie ...

A inak ???
Radšej nič , bol by som za .... mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0).....

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
brianka Pozri príspevok
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
Ak si ich tak po zobúdení nemala, bol to len sen, a tie môžu byť divné, na tom nič nie je.

brianka je offline (nepripojený) brianka

brianka
Tweety Pozri príspevok
Ak si ich tak po zobúdení nemala, bol to len sen, a tie môžu byť divné, na tom nič nie je.
Praveze mala

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
brianka Pozri príspevok
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
....a vieš , že ešte nie ???

P.S.:

Toto je mojko , NEVHODNÝ príspevok ...a nie tamten ...
Preto som sa smial ...

osky je offline (nepripojený) osky

osky
ja zase nechapem,preco ta prekvapilo,ze si sa na toto zobudila-ja v noci tiez sa obcas zobudim na to,ze ma svrbi noha alebo ruka-poskrabkam a spim dalej.nepozastavujem sa nad tym......

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
brianka Pozri príspevok
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
brianka, vieš, že si na stránke Porady? Ale to je Porada pre účtovníkov a ekonómov, ale aj iné profesie sa tu preberajú, no toto ma dosť prekvapilo...veru by som nevedela, kam to zaradiť.

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o) Ajuška
brianka Pozri príspevok
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
...áno stalo......aj to, že obdobnými haluzinami sa tu zabávajú poraďácke novorodeniatka a vždy im dakto na lep skočí...... P.S...čo som vtedy so sebou robila Ti pri café dopoviem......

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man marjankaj
brianka Pozri príspevok
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
Ako hovoril klasik

"Když ji svrbí, je to horší nežli podebraná pata".
K.Hoger, Babička.

PS:
Ak chceš radu, tak zadaj aj otázku. Lebo takto to vyzeralo, že si ideš robiť štatistiku.
Naposledy upravil marjankaj : 03.02.11 at 00:03

osky je offline (nepripojený) osky

osky
nic si nerob z ironickych prispevkov buchaca-on je uz raz taky,ale neni zly,ze Juraj?
a ostatni to tiez nemyslime s tebou zle-jednoducho neni problem,neries to.je to predsa normalne,ze sa v noci ,rozospati,spravame obcas trosku cudne.
ak si sa zlakla,ze to nemas v hlave pokope,tak sa nelakaj.si celkom normalna.myslim,ze taketo tiky mame v noci obcas vsetci.
a mozno nielen v noci......

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac gypsynka
Nerozumiem tomu, prečo môže "brianka" bodovať, keď je tu zaregistrovaná len od včera, keď ja nemôžem pre nedostatok bodov a som tu už nejakú tú chvíľu.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
brianka Pozri príspevok
V noci sa zobudim na to ze mam vystretu jednu ruku do hora a druhou si ju skrabem alebo hladim.Stalo sa to uz niekomu??
Nemôôôôžééééém ......to sa nedáááááááááááááá......

Hlasovalo 1 pouzivatelov

(5)
danushka, Chobot, Paula, 2009, Marína
Nevhodné (1)
-1

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.