Zavrieť

Porady

Ktory notebook??

Zdarvim chcel by som poradit ohladom kupy noteenboku.Mam 2 typy a neviem ktrory by som zobrat jeden je ASUS K42F-VX244V a ten druhy Samsung Q 330 a ten je 13 palcovy moc sa v tom nevyznam ale viem že je to približne rovnakee !Skuste vyjadrit svoj nazor. Vopred Ďakujem!
Naposledy upravil arizona : 03.02.11 at 15:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    dupek2 Pozri príspevok
    Zdarvim chcel by som poradit ohladom kupy noteenboku.Mam 2 typy a neviem ktrory by som zobrat jeden je ASUS K42F-VX244V a ten druhy Samsung Q 330 a ten je 13 palcovy moc sa v tom nevyznam ale viem že je to približne rovnakee !Skuste vyjadrit svoj nazor. Vopred Ďakujem!
    Osobne by som už do ASUSu nešiel ...
    Ten môj mi síce slúži , ale už aj výhrady k nemu mám ...
    Hlavne ten ventilátor , jeho neustály beh , hukot mi lezie na nervy ...

    SAMSUNG neviem , nepoznám ...


    Skús si niečo iné pozrieť ...HP , DELL , TOSHIBA / môj výber do budúcna /....pozri viac v ponuke ...

    http://www.shark.sk/notebooky/

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Pls mozes napisat presne specifikacie. Osobne by som poradil ale nemam cas hladat specifikacie, ceny a podobne. Stacia linky kde to chces kupit.
    Hned sa nam bude lepsie radit a verim ze tu najdes viacero zmysluplnych informacii.
    Zatial je moja odpoved: Ten cierny.

    mato3374 je offline (nepripojený) mato3374

    mato3374
    No, ja byť na tvojom mieste vyberem si asus má výkonnú RAM, OS má windows 7, inak to je približne rovnaké. Ešte tak by ma ovplyvňovala veľkosť displeya, ale to je na každom individuálne. Pre mňa by bola asi nevýhoda v chýbajúcej numerickej klávesnici.

    mato3374 je offline (nepripojený) mato3374

    mato3374
    ešte tak sa prikláňam k 1. názoru, že by si mohol porozmýšlať nad inýmy, možno aj lepšími a lacnejšími. Ja osobne používam HP Compaq presario CQ61, s operačným a 15 palcovkou a vyšiel ma na 380€. Zatiaľ som spokojný. Ale je to na tebe.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.