Zavrieť

Porady

zapalene slachy

Dobrý deň,
mozem vas poprosit o radu ..stalo sa mi to asi pred 2 rokmi mal som zapalenu slachu na zapasti takže som do ruky ani telefon nechytil pouzil som voltaren a zazracne zmyzlo, po nejakom case sa to vratilo zase som pouzil voltaren a zmizlo, no teraz sa mi zacala zapalovat slacha uz i na predlakti aj na clenku na nohe. Nemohol som ani stupit a vracia sa to viac krat do roka voltaren uz nezabera. Bol som i u ortopeda poradil mi zas voltaren a colafit ale nic, no potreboval by som skutocnu pomoc neviete co by mi pomohlo, aby som tie zapali sliach uplne odstranil. Prajem prijemny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    vyhladaj iného lekára... napr. reumatolog, ortoped... to by ti mali vyšetriť lebo z toho môže byť aj niečo váže!!!

    pedrisito je offline (nepripojený) pedrisito

    pedrisito
    dakujem,, u ortopeda som bol asi 5 krat dal mi colafit vyzivu ,dokonca beriem wobenzim uz 3 tyzdne a stale nic ...konsku mast mozem vyskusat.. pekny vecer prajem

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    tak zmeň ortopéda!!!!!!!!!!!!!!

    mato3374 je offline (nepripojený) mato3374

    mato3374
    zmenit ortopeda.. prípadne fakt skusit toho reumatologa, ale to tu uz bolo... nenechat sa odbyť ako ja, ked mi zničili zápestie... pýtať si krvné vzorky na zápalové indikátory, + navštív FRO oddelenie, kde si s lekárom dohodneš rehabilitácie (elektro, vodoliečba, magnet... čokolvek, len nech ti to pomôže....) mimochodom kto je tvoj ortopéd? alebo aspon v ktorom je meste? ci tam nepoznam nejakeho schopnejsiehoo.. a skoré uzdravenie ti prajem

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    mato3374 Pozri príspevok
    zmenit ortopeda.. prípadne fakt skusit toho reumatologa, ale to tu uz bolo... nenechat sa odbyť ako ja, ked mi zničili zápestie... pýtať si krvné vzorky na zápalové indikátory, + navštív FRO oddelenie, kde si s lekárom dohodneš rehabilitácie (elektro, vodoliečba, magnet... čokolvek, len nech ti to pomôže....) mimochodom kto je tvoj ortopéd? alebo aspon v ktorom je meste? ci tam nepoznam nejakeho schopnejsiehoo.. a skoré uzdravenie ti prajem
    zápalové markery mu nijak nepomôžu... jedine v tom,že či to je alebo nie je zápal.... nič iné mu to nepovie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.