Zavrieť

Porady

Odkúpime zadĺžené s. r. o.

Preberieme zadĺžené spoločnosti, do 24 hodín s dlhmi voči právnickým osobám aj štátnym inštitúciam.
0918 32 11 00, office.sro1@gmail.com,
Usporiadat
Téma je uzavretá.
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
dobra blbost...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Dobrá blbosť? By si sa čudoval.Len prečo to tu ešte trčí by ma zaujímalo. Lebo nielen ženušky sú tvormi zvedavými.
0 1
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

sa rýchlo vyšvihol http://www.porada.sk/t153596-ako-riesit-situaciu.html
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

MatoB Pozri príspevok
dobra blbost...
Najskôr ti chcem poďakovať za tvoje neužitočné, ktorým si ocenil môj názor na túto oblasť. Na Slovensku skupovať zadĺžené firmy nie je blbosť, ale biznis. Aj keď takýto biznis je pre niekoho blbosť, stále platí, že odvážnym šťastie praje. A veru praje.....čo je pre teba neužitočné, pre iného je vykúpením. A pre iného ešte väčším....To máš Slovensku, a nielen na ňom tak.
0 0
PanHoracek PanHoracek

PanHoracek je offline (nepripojený) PanHoracek

Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

je v laufu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

PanHoracek Pozri príspevok
Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.
a tí čo stoja pred tescom a chutí im čučo sa teraz dohadujú, kto je v koľkých sro konateľom
0 0
PanHoracek PanHoracek

PanHoracek je offline (nepripojený) PanHoracek

To je tvoj názor a možno realita, ja sprostredkuvávam prepisy pre zahraničného investora, ktorý čučo určite nepije.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

PanHoracek Pozri príspevok
Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.
Čo závidíte? Pán Horáček vyriešil vlastnú bezvýchodiskovú situáciu a teraz chce pomáhať ostatným zúfalcom. Možno budúci kandidát na Krištáľové krídlo v kategórii - cena za filantropiu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

PanHoracek Pozri príspevok
To je tvoj názor a možno realita, ja sprostredkuvávam prepisy pre zahraničného investora, ktorý čučo určite nepije.
Tvoj zahraničný investor určite nie , len aby si ho raz nepil Ty...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Možno niekoho prekvapí to, čo teraz napíšem. Mám vyhranený názor na odkupovanie zadĺžených spoločností a väčšine je jasné, o čo tam ide.

Napriek tomu pred nedávnom som bola účastná jedného takéhoto transferu s.r.o., ktorej hrozilo veľké zadĺženie a ...
Všetko prebehlo hladko a bola som šokovaná rýchlosťou a logistikou transferu. V tomto prípade som bola spokojná, že predaj poslúžil dobrej veci a že moja účasť na ňom, nebola v rozpore s mojim náhľadom na etiku v podnikaní..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Zaujímavá skúsenosť. Keby tak niekto chcel oddĺžiť našu ekonomiku...
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Najskôr ti chcem poďakovať za tvoje neužitočné, ktorým si ocenil môj názor na túto oblasť.
Prepac, prosim, nehnevaj sa na mna.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
PanHoracek Pozri príspevok
Môžeš definovať, čo presne na mojom odkaze je blbosť?Pomohli sme takto asi 50tim ľuďom, ktorý nemusia ďalej riešiť, bezvýchodiskové situácie.
No neviem mne to pripada blbe preto, ze ja si kupim nieco na splatky na firmu a v den ked mi pride prva splatka ti napisem, ze mam zadlzenu firmu, preber mi ju. Dane veci rozpredam a na miest dlhov - splatok budem mat este aj zisk.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ty bubák na hlavu padnutý.: Čo tvoje sľuby? Či platia len dovtedy, kým si ich napísal? Čo sa ti zdá na tom mojom príspevku neužitočné??? Jeden chromyseľný zmizol z Porady, a zdá sa, že druhý, ešte šľahnutejší pribudol.
A teraz máš aspoň dôvod na to, aby si si urobil radosť a šibol mi tam bubobody. Tak sa vyteš.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Petra Nová Pozri príspevok
Ty bubák na hlavu padnutý.: Čo tvoje sľuby? Či platia len dovtedy, kým si ich napísal? Čo sa ti zdá na tom mojom príspevku neužitočné??? Jeden chromyseľný zmizol z Porady, a zdá sa, že druhý, ešte šľahnutejší pribudol.
A teraz máš aspoň dôvod na to, aby si si urobil radosť a šibol mi tam bubobody. Tak sa vyteš.
dobre, dobre, nerozculuj sa lebo budes mat vrasky ... som si ta pomylil s jednoduchou mariou, ktora s tym nevie prestat ... asi sa zamilovala ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
PanHoracek Pozri príspevok
Preberieme zadĺžené spoločnosti, do 24 hodín s dlhmi voči právnickým osobám aj štátnym inštitúciam.
0918 32 11 00, office.sro1@gmail.com,
...he ....dám Ti jeden kontakt ???

Môžeš jej ponúknuť služby , aspoň do basy nepôjde a ja budem spokojný ...po súdoch sa nebudem musieť vláčiť ...

Zn :
Dohoda istá ...ale najprv mne love na drevo vyplatíš a potom už rob , čo uznáš za vhodné ...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

bubkoch Pozri príspevok
dobre, dobre, nerozculuj sa lebo budes mat vrasky ... som si ta pomylil s jednoduchou mariou, ktora s tym nevie prestat ... asi sa zamilovala ...
Tie vrásky budú moje.
Ale bolo by dobré, keby si obchádzal všetky moje príspevky aj v budúcnosti a potom aj ja sľubujem, že si tie tvoje ani nevšimnem.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mám na krku jedno družstvo, vzniklo asi pred 14 rokmi, 5 členov, firma 8.rok nič nerobí, žiadne majetky, ani peniaze (len 87 centov), žiadne dlžoby. Ako sa dá čo najjednoduchšie zrušiť?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

bubkoch Pozri príspevok
dobre, dobre, nerozculuj sa lebo budes mat vrasky ... som si ta pomylil s jednoduchou mariou, ktora s tym nevie prestat ... asi sa zamilovala ...
bubkoch, teba tu majú na tej Porade asi na okrasu. Ty si samá perla. Druhý už by dávno vyfasoval padáka. Ale ty si asi ašpirant len na nejaký zlatý padák.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať