Zavrieť

Porady

Časovač

Prosím o radu. Kde si nastavím časomieru tak, aby mi napr. počas 15tich minút zapípalo (príp. iný signál) každých 30 sek.? Má to byť časomiera k intervalovému cvičeniu. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    bettylou Pozri príspevok
    Prosím o radu. Kde si nastavím časomieru tak, aby mi napr. počas 15tich minút zapípalo (príp. iný signál) každých 30 sek.? Má to byť časomiera k intervalovému cvičeniu. Vďaka
    interval timer a veľa iných http://www.online-stopwatch.com/interval-timer/
    Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    google 0 bodov, samé hodinárstva a mikrovlnky.
    Tie superhodiny, čo si dal link sú pre tento prípad tiež nepoužiteľné,
    Má niekto skúsenosť, akým programom by sa to dalo?

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    tak som to vypísala, potvrdila set, ale po stlačení back, sa mi v okne nič neobjaví

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    bettylou Pozri príspevok
    tak som to vypísala, potvrdila set, ale po stlačení back, sa mi v okne nič neobjaví
    postup: klikni +, vypíš label (bettylou), zvoľ sound (alarm), zvoľ repeat (20), stlač SET, klikni loop at end, klikni START, a to je všetko. po každých 30 sekundách sa ti ozve alarm a znova odpočítava 30 sekúnd - opakuje 20x čo je 10 minút
    sound a repeat si zvoľ podľa svojho gusta

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    ano, len ten repeat treba dat len 1x lebo to číslo určuje koľkokrát sa ten zvuk spustí dookola po uplynutí intervalu. Opakovanie celého intervalu určuje tlačítko "loop at the end", to sa síce nedá nastaviť na presný počet opakovaní (aspoň ja som na to neprišla), ale to nie je až taký problém.

    Vďaka za radu.
    Naposledy upravil bettylou : 11.02.11 at 07:52

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Dá sa ten časovač nejako stiahnuť, aby som ho mohla používať aj keď nie som online - napr. vonku?

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Pouzi Scheduled Tasks a k tomu si nechaj prehrat nejaku pesnicku alebo nejaky Ton mas to intergovane v systeme...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.