Zavrieť

Porady

skoncenie PP - organizacna zmena, dohoda... ???

Ahojte poradaci, mam dost velky problem tykajuci sa mojej prace. Pred cca mesiacom mi bolo oznamene, samozrejme ustne a pred vsetkymi pracovnikmi, ze nastava v nasej firme centralizacia do CR, sme "pilotna" krajina a moje miesto je prve na rane. Vsetku svoju pracu som po zauceni odovzdala CZ kolegom a od minuleho tyzdna bezia tieto operacie z Ciech. Po prvom rozhovore s nadriadenou sme si predbezne dohodli - ustne, ze to bude cele po odovzdani doriesene vypovedou z organizacnych zmien, so zakonnym odstupnym, v mojom pripade 3+3. Vcera mi ale bolo oznamene, ze sa to cele zmenilo a vobec nejde o organizacnu zmenu..., dali mi oznamenie o tom, ze mam 14.2. nastupit na pracu za nezmenenych podmienok na inej pobocke v BA. Zaroven mi bolo povedane, ze ak chcem, je mozne do konca tohto tyzdna ukoncit PP dohodou s tym, ze do konca 2/11 ostanem doma na platenom volne a este mi vyplatia odmenu vo vyske troch platov, to samozrejme na papier uz nedali... . Nasa firma sa deli na viacero divizii, pracovnu zmluvu mam podpisanu s diviziou, ktorej cinnosti, ktore som doteraz vykonavala, presli do CR (mam e-mail, kde bola cela firma informovana o tomto prechode cinnosti) a zaroven mam oznamenie o "presune" na rovnaku poziciu za nezmenenych podmienok... . Mam pocit, ze chcu so mnou vybabrat a potrebovala by som pomoc, mozno aj nejaky kontakt na dobreho pravnika, pretoze toto zavana vselicim, len nie "koser" ukoncenim... . Vopred velka vdaka.

Uz nie je aktualne.
Naposledy upravil Geschka : 09.02.11 at 18:46 Dôvod: problem vyrieseny
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    skoncenie PP - organizacna zmena, dohoda... ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.