Zavrieť

Porady

NARODENIE DVOJICIEK NACO MAME NAROK???

Dobry den.7.2.2011 sa nam narodili dvojicky vsetko je zatial v poriadku velmi sa tesime.Chcel by som vediet naco vsetko budemem mat narok nejake prispevky po narodeni atd. proste aby sme vedeli resp. aby som vedel co vsetko mam ziadat na socialnej positovni kedze ochota pracovnicok je taka ze co sa neopytate to vam nepovedia a rad by som vedel co vsetko mozeme ziadat ake prispevky nam podla zakona patria atd. kedze kazdy cent nam bude treba pri dvoch babatkach.Dakujem krasne za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Gratulujem a želám hlavne veľa zdravia mamičke aj detičkám.
    No a k otázke ... nepíšeš, či mamička poberá materské, alebo nie je nárok
    Tuto sme už o tom písali .. http://www.porada.sk/t147909-vyska-p...kej+dvojickach
    V prípade, že nie .. tak pozri toto (novinky k RP) http://www.employment.gov.sk/get_fil...SMC=1&id=19635
    No a samozrejme .. príspevky pri narodení dieťaťa ... (vybavuje sa na UPSVaR)

    hmmarta je offline (nepripojený) hmmarta

    hmmarta
    jej to je krasne, nam sa narodili dvojicky tiez 7.2.2011. Mozem nejaky kontakt ziskat? Gratulujem

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Blahoželám
    To sú vari prvé "naše Poraďácke " dvojičky. Tak nech sa im darí a občas nás poinformujte o tom ako sa majú.



    Naposledy upravil Melnick : 19.04.11 at 22:27 Dôvod: chybička se vloudila. :)

    NARODENIE DVOJICIEK NACO MAME NAROK???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.