Zavrieť

Porady

Zmazanie príspevku

Poradí mi niekto, ako zmazať (upraviť) už napísaný príspevok na portáli Porada? K tomuto príspevku je navyše ešte aj téma uzavretá.
Podľa návodu, ktorý tu je uvedený to nejde, nie sú tam ikony, ktoré návod popisuje, neviem si s tým rady.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Temu som ti zmazala .

    ps. JE ROZDIEL VYMAZAT TEMU A VYMAZAT PRISPEVOK

    Svoj prispevok si mozes upravit, ci vymazat ( pri kazdom prispevku mas tlacitka),ale uz zadanu temu si nemozes vymazavat.
    To moze jedine admin, ci moderatori (podla uvazenia) -tlacitkom "nahlas" ako pise vyssie chobot
    Naposledy upravil arizona : 11.02.11 at 12:18

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    antijumar Pozri príspevok
    ide o tému Podvodné praktiky spoločnosti Jumar Slovakia. Už 3x som písal adminovi, nereaguje a príspevok mal opačné reakcie, ako som očakával, tak ho chcem stiahnuť. Dá sa spojiť s adminom aj ináč ako mailom, na ktorý nereaguje? Mimochodom ďakujem za okamžitú reakciu.
    Aby si pre budúcnosť vedel - príspevky sa nenahlasujú mailom alebo súkromnými správami. A už vôbec nie adminovi, ten by to nestíhal všetko spracovať, je to len 1 osoba.

    Na nahlasovanie príspevkov či tém slúži tlačítko "Nahlás", kde potom môžeš popísať, čo chceš nahlásiť, alebo čo chceš, aby sa s príspevkom či témou stalo. Toto nahlásenie dostanú moderátori príslušnej sekcie (nepotrebuješ vedieť, kto je moderátorom tej ktorej sekcie, odošle sa im to automaticky) a oni rozhodnú, čo sa s témou alebo príspevkom stane.

    Keby si to nahlásil cez Nahlás, už mohla byť téma zmazaná. Bohužiaľ v tej sekcii nemám moderátorské práva, takže to musíš nahlásiť a požiadať o vymazanie.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    antijumar Pozri príspevok
    Poradí mi niekto, ako zmazať (upraviť) už napísaný príspevok na portáli Porada? K tomuto príspevku je navyše ešte aj téma uzavretá.
    Podľa návodu, ktorý tu je uvedený to nejde, nie sú tam ikony, ktoré návod popisuje, neviem si s tým rady.
    Ďakujem.
    Ak je téma uzatvorená, tak meniť príspevky môže len administrátor alebo moderátori.

    O ktorú tému ide?
    ide o tému Podvodné praktiky spoločnosti Jumar Slovakia. Už 3x som písal adminovi, nereaguje a príspevok mal opačné reakcie, ako som očakával, tak ho chcem stiahnuť. Dá sa spojiť s adminom aj ináč ako mailom, na ktorý nereaguje? Mimochodom ďakujem za okamžitú reakciu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.