Zavrieť

Porady

neprijemne tiky v ociach

ahijte. Moze mi prosim niekto poradit uz tyzden mam silne tiky v oboch ociach nemozem sa ani pozriet do strany lebo mi uplne taha oci az ich musim zavriet. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Na tiky v očiach mi vždy pomohlo šumivé magnézium.
    Ale radšej choď k očnému lekárovi.

    Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

    obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac Psycholog
    Tiky vznikají z přepracování, nemocí nervové soustavy a zánětlivých ohnisek kolem zubů. Někdy jsou zde také bolesti hlavy a migréna.
    Doporučuji obklady víček z těchto bylin:
    20g plicník/Pľúcnik lekársky
    20g meduňka/Medovka lekárska
    20g květ měsíčku lék./Nechtík lekársky
    20g heřmánek/Rumanček pravý
    Dvě lžičky na šálek vlažné vody, macerovat 10 minut a přikládat mokré obklady po 10-15 minut několikrát denně na oči, jinak je to dobře popsáno - viz zde již doporučený web: http://www.nabito.net/tik-v-oku. zejména B vitamín a hořčík Mg = zvýšit příjem brambor, hrášek, cibule, mrkev (je dobrá na oči celkově), pór, ředkev, broskev, červená řepa.
    Petr

    petruska000 je offline (nepripojený) petruska000

    som obycajna baba, rozvedena matka devet rocneho krasneho synceka ...viac petruska000
    dakujem a vyskusam mozno to pomoze

    petruska000 je offline (nepripojený) petruska000

    som obycajna baba, rozvedena matka devet rocneho krasneho synceka ...viac petruska000
    to urcite nie mozno to nic nieje len me zaskocilo ze to uz trva pomerne dlho a je to velmi neprijemne

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    petruska000 Pozri príspevok
    to urcite nie mozno to nic nieje len me zaskocilo ze to uz trva pomerne dlho a je to velmi neprijemne
    tak potom by som išla určite k očnému zmerá ti aj očný tlak ja som to mávala v časoch keď som veľa hrávala "plejko".

    petruska000 je offline (nepripojený) petruska000

    som obycajna baba, rozvedena matka devet rocneho krasneho synceka ...viac petruska000
    dakujem asi k nemu radsej zajdem , a mozno je to predsa len unavou aj ked si to ani neuvedomime oci sa namahaju stale. este raz dakujem a prajem prijemny vecer a vykend

    neprijemne tiky v ociach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.