Zavrieť

Porady

Incorrect Funkcion na DCD-RW napalovačke?

Aspoň mi to na monitore cypisuje,teraz myslim 8 krat.Kladiem DVD ška,čo na nich vlastne je-ale vždy je rovnaka odpoveď. D/ is not accessible.A b blastnostiach pri každom mediu vypisuje-free spaced aj used 0 bytov.
Kym som mal DOS,alebo Win 3.1 a video rec.nemal som taketo problemy.Na net som sa pripajal len Dos om.Pravda,nemal som ani DVD čka-ale tie ma nejako nechcu posluchať.Ved sa len pozrieť chcem,čo na ňom vlastne je,alebo je čisty/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Málo údajov, communication impossible. Enter detailed information about components.
    Asi toľko.
    Alebo po našom: nerozumiem reči tvojho kmeňa.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Theo Pozri príspevok
    Aspoň mi to na monitore cypisuje,teraz myslim 8 krat.Kladiem DVD ška,čo na nich vlastne je-ale vždy je rovnaka odpoveď. D/ is not accessible.A b blastnostiach pri každom mediu vypisuje-free spaced aj used 0 bytov.
    Kym som mal DOS,alebo Win 3.1 a video rec.nemal som taketo problemy.Na net som sa pripajal len Dos om.Pravda,nemal som ani DVD čka-ale tie ma nejako nechcu posluchať.Ved sa len pozrieť chcem,čo na ňom vlastne je,alebo je čisty/
    Vieš čo? Skús to ešte raz popísať a zrozumiteľne. A čo za mechainiku to máš? Je to DVD ROM? Alebo CD ROM? Alebo DVD RW?

    A čo to znamená, že predtým si sa pripájal DOSom? To by si bol z minulosti, tak cca 20 rokov dozadu.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Na starších windowsoch keď vložíš prázdne CD/DVD, tak sa to tvári ako by v mechanike nebolo žiadne CD/DVD. Alebo tvoja mechanika len nevie prečítať toto CD/DVD, alebo nepodporuje tento typ (je rozdiel medzi DVD+R a DVD-R). Už sa mi stalo, že nové prázdne DVD sa tvárilo ako Audio CD. Ale dalo sa naň normálne napáliť ako na DVD. Potom to už vždy správne spoznalo že je to DVD.

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Pokusim sa odpovedať na otazky teraz nerozčúlený a s okuliarmy:
    Poukazanie na Dos a pod.-to som nepriamo k novym SW rom,že čím ich bolo menej a jednoduchšie-tym to fungovalo lepšie-ale to nepatrí k CDRW a je tom už vyše 20 rokov.
    Mam v PC DVD RW OptiarcsDVD RW-AD 5170A
    Myslím,kym to fungovalo,nerobilo rozdiel medzi + a - DVD.Žeby chyba v SW?alebo codeky?Dík za ochotu pomôcť.

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Asi je to dôleťité:Pri propperis e,len o DVD čkach nedáva info a ani otvoriť sa dvd nedá.Pri CD nie je problém.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ďalšia otázka: typ médií, ktoré používaš (značky a označenia), pretože táto mechanika podporuje:
    DVD-ROM, DVD-R (DL), DVD-RW, DVD +R, DVD +RW, DVD +R9, CD-ROM, CD-R and CD-RW with 80mm and 120mm diameter

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Theo Pozri príspevok
    Asi je to dôleťité:Pri propperis e,len o DVD čkach nedáva info a ani otvoriť sa dvd nedá.Pri CD nie je problém.
    Vieš čo, kúp si novú mechaniku a máš po probléme. Asi ti odišla buď optika na DVD alebo riadenie optiky pre DVD. Mal som ten istý problém - pozri sem:

    http://www.porada.sk/t89831-problem-...enymi-dvd.html

    http://www.porada.sk/494974-post5.html

    http://www.porada.sk/571589-post4.html

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Asi to bude vhodne riešenie.Len ak som s tym čo i len pozrel 2 DVD-tak to je vela!

    Incorrect Funkcion na DCD-RW napalovačke?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.