Zavrieť

Porady

sústredenie sa na prácu

Dlhšie ma už zaujimalo " podacovia ", ako riešite situáciu, keď sa potrebujete sústrediť na prácu a v kancelárii mate veľa kolegov, a aj nechtiac ste potom často v " deji " ich telefonátov, rokovaní atď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    my sedime vsetci v jednej velkej miestnosti, pooddelovani sme iba skrinami, a ja sedim v jednom "boxe" s tromi kolegynkami, dokopy sme styri
    no niekedy je to dost tazke, je tu velky hluk, a styri spolu, kazda nieco povedat musi, telefonujeme, pride niekto za nami s niecim, ale snazime sa navzajom tolerovat, ako sa to len da
    predtym som sedela v uzavretej kancelarii, boli sme dve, to bolo fajn, ak bola dolezita praca, tak sme boli ticho, a ked sme mali volnejsie, tak sme sa aj porozpravali
    teraz sme presli na americky styl, urcite poznate velka miestnost, a len tak "papierove" steny maju medzi sebou ...

    selena je offline (nepripojený) selena

    selena
    2 tyzdne zastupujem nasu asistentku riaditela. Na zaciatku som si myslela-pohodicka, vsetko stiham aj uctovat aj "sekretarcit". Ved hadam to zvladnem. Ale beda. Kazdu chvilu ma nieco vyrusi. Telefonaty, odkazy pre sefovcov, varenie kaviciek. Ubehne cely den a ja mam pocit, ze som nic nespravila. Nastastie uz len 4 dni. A mozem sa pustit do dohanania uctovnictva.

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    Vidim, ze nie som sama, ktora ma niekedy takyto problem. Aj u nas je to tak, ked kolegyna vezme dovolenku, tak k uctovnictvu sa dostanem akurat o piatej vecer, a to by uz aj domov bolo dobre ist. :-) Ale co sa da robit. A najhorsie je to, ked sa to stane pred terminom DPH. Potom uz iba nadcasy :-((

    sústredenie sa na prácu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.