Zavrieť

Porady

výška štatnych dávok

Dobrý den,
určite mi bude niekto vediet napisat, aká je momentalna výška prídavku na dieta a príspevok pri narodeni dietata. Za odpoved dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    25252 Pozri príspevok
    Dobrý den,
    určite mi bude niekto vediet napisat, aká je momentalna výška prídavku na dieta a príspevok pri narodeni dietata. Za odpoved dakujem
    Prikladám Ti link.
    http://www.upsvar-ba.sk/index.php/so...odina/ssd.html

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Zdravím.
    Zapojím sa aj ja.
    Ak má rodič dieťa narodené v roku 2011 a po materskej ide pracovať, tak bude dostávať aj spomínaných 190,10 eur rodičovské. Už si ale nemôže požiadať o príspevok na starostlivosť o dieťa, keďže pracuje a poberá aj rodičovský príspevok?? Alebo môže?

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Nandrolon Pozri príspevok
    Zdravím.
    Zapojím sa aj ja.
    Ak má rodič dieťa narodené v roku 2011 a po materskej ide pracovať, tak bude dostávať aj spomínaných 190,10 eur rodičovské. Už si ale nemôže požiadať o príspevok na starostlivosť o dieťa, keďže pracuje a poberá aj rodičovský príspevok?? Alebo môže?
    áno, popri RD už môže pracovať a o príspevok nepríde.. ale treba sa rozhodnúť - buď poberať rodičovský príspevok /190,10 €/, alebo PSOD /až do výšky 230 €/.. treba zvážiť, čo je výhodnejšie

    výška štatnych dávok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.