Zavrieť

Porady

Kuriérske služby

Ahojte, kto mi poradi ohladom kurierskej sluzby? Potrebujem , aby mi bol zaslany balik velkych rozmerov- výska cca 160 cm a obvod tiez cca 160 cm, vahu to ma cca 10 kg- cize na tie rozmery to nie je tazke. Ktoru kuriersku sluzbu vybrat a kolko to zhruba vyjde? nepotrebujem , aby som to mala doma za den, na case nezalezi. Postou je to problem poslat, lebo tam balik takeho objemu neprijmu. Dakujem za kazdu radu.
Naposledy upravil Dav : 03.04.11 at 12:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Tu máš všetky zaregistrované poštové podniky

    http://www.posturad.sk/article.php?id=24

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    Paula, arizona, terezamaria, Anja111, betka631, vieraaaa, lujza.j, Danielle369, Lubaba
    9

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ved hore máš linky na kuriérov..tak si tam zavolaj

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    cena sa nedá povedať len tak záleží aké služby si objednáš (či chceš aby prišli po balík k tebe domov alebo im ho odnesieš na centralu osobne na strane adresáta to isté), vzdialenosť,...
    každá kurierska služba má vlastnú kalkulačku na svojej stránke alebo cenník

    hladkyy je offline (nepripojený) hladkyy

    hladkyy
    Gebruder Weiss, mas ich najlacnejsich, a stredna rychlost. Zberaju zasielky aj po paletach takze tvoj balicek nebude pre nich nic velke.
    Peter z Bratislavy
    Existuje kurierska služba, ktorá by vedela rýchlo a bezpečne doručiť zásielku násadových vajec či už v rámci EU, resp. aj do štátov bývalého ZSSR?
    Potrebujem poslať priateľom chovateľom násadové vajcia zriedkavých druhov hydiny a mám obavy, aby nepišli robité alebo tak roztrasené, že sa z nich nič nevyliahne.
    treba na to aj nejaké extra veterinárne dokumenty?

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Osobne mam velmi dobre skusenosti s DPD, maju ovela nizsie ceny ako v DHL:
    http://www.dpd.com/sk/

    Ale aj Slovenska posta ma dobre expresne sluzby (napr. EMS) : http://www.posta.sk/sluzby/expres-zasielky

    V pripade oneskoreneho dorucenia zasielky mi vratili peniaze.
    Taktiez len dobre skusenosti s DPD, skus volat ich info linku a zadaj im parametre balika a hned ti povedia cenu a aj kedy si pridu po balik,ak volas rano tak este v ten den ho prevezmu a na druhy den je doma.Ceny maju super lepsie ako UPS a DHL .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.