Zavrieť

Porady

stravne pre tuzemske prac.cesty

Dobry den vsetkym,
skusam sem uz 2x dat svoj dotaz, snad mi nik neodpovedal len preto, ze som ho nejak zle vlozila, kedze sa "tu" zatial moc nevyznam .
Prosim o radu....
Dam priklady: vodic ide do zahranicia z BA napr. do PL cez Svrcinovec a cesta na hranicu mu trva 6 hodin. Naspat mu cesta po prekroceni hranic trva 7 hodin (aj s oddychom). Moja 1. otazka, zratavaju sa tieto casy pre SR 6+7 a ma narok na pasmo 12-18 hodin, alebo stale zostava v pasme do 12 hodin?
Dalsi pripad, vodici jazdia denne niekolko x do zahranicia , raz je to cas kt. nez pridu na hranicu 3 hodiny, niekedy 4, niekedy 2 a niekedy ten sucet vyjde aj nad 12 hodin v ramci SR, hoci nikdy to nie je pri 1ceste viac ako 5 hodin. Plati v tomto pripade, ze vykonanie viacerych PC pocas jednej prac. zmeny trva menej ako 5 hodin a ma narok len na 1.casove pasmo 5-12 hodin, al. sa tieto hodiny narataju a ma narok na stravne kt. robi sucet tychto viacerych ciest?
Prosim viete mi poradit? Vopred dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Prečo zakladáš novú tému, keď si otázku položila tu: http://www.porada.sk/t109877-p29-str...ml#post1658353 ?
    Nie vždy sa dočkáš odpovede hneď, treba chvíľu vyčkať a nie hneď zakladať novú tému.

    stravne pre tuzemske prac.cesty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.