Zavrieť

Porady

Podnikateľský plán

Prosím nemáte niekto podnikateľský plán, ktorý by som mohla s menšími úpravami použiť v bakalárke?...vopred ďakujeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    theres Pozri príspevok
    Prosím nemáte niekto podnikateľský plán, ktorý by som mohla s menšími úpravami použiť v bakalárke?...vopred ďakujeeem
    Nad hornou lištou porady máš vyhladávanie, zadaj prosím Podnikatelský plán - môžeš si vyberať ... (hladaj v témach,kde je pripnutý (so sponkou).

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    A potom ze vzdelavanie u nas nema kvalitu. Ked niekto chce urobit bakalarku za jeden vecer.

    theres je offline (nepripojený) theres

    theres
    veronikasad Pozri príspevok
    Nad hornou lištou porady máš vyhladávanie, zadaj prosím Podnikatelský plán - môžeš si vyberať ... (hladaj v témach,kde je pripnutý (so sponkou).

    veronikasad ďakujem

    theres je offline (nepripojený) theres

    theres
    profesional Pozri príspevok
    A potom ze vzdelavanie u nas nema kvalitu. Ked niekto chce urobit bakalarku za jeden vecer.

    profesional, neboj za jeden večer to isto nebude, a mojou úlohou nieje vytvoriť podn. plán, ale zhodnotiť ho z pohľadu banky...
    Naposledy upravil theres : 27.02.11 at 08:08

    Podnikateľský plán

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.