Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sunpool je offline (nepripojený) sunpool

    sunpool
    dobry den.
    Nekupoval by som bazen tohto druhu slaba folia a plech v zemi.Najlepsie riesenie co sa tyka kvality aj zivotnosti betonovy potiahnuty tazkou foliov
    Naposledy upravil arizona : 03.02.13 at 09:59 Dôvod: vymazanie reklamy!!!

    sunpool je offline (nepripojený) sunpool

    sunpool
    Dobry den.
    Určite neodporucam tento typ bazena ,keď tak tak murovany bazen potiahnutý foliu 1.5mm môžete si vystaviť akýkoľvek tvar aj rozmer a tiež vybrať so širokej ponuky folii.zivotnost týchto bazénov murovanych je životnosť ako domu ....a v porovnani kvality s waterair neporovmatelne.,..

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    plechovy alebo plastovy polozapusteny bazen sa rychlejsie ohreje, nepadne do neho decko lebo je vyvyseny, a aj likvidacia alebo premiestnenie je lahsie.. betonovy akurat tak rozbit. Mne sa najviac pozdaval plastovy. A nebol ani drahy. Kamos ma plechovy a tiez je to fajn.. 10 rokov vydzi urcite.

    sunpool je offline (nepripojený) sunpool

    sunpool
    Plechovy a plastových sa rýchlejšie ohreje to co je za bullshit. Cena je lacnejšia ale co asi môžme dostať za malo peňazí kvalitu len plášť alebo plech do zeme
    Naposledy upravil Richard : 04.02.13 at 08:21

    sunpool je offline (nepripojený) sunpool

    sunpool
    galienka Pozri príspevok
    A má niekto skúsenosti s bazénom od Mountfieldu FORT WAYNE ? Náročné na stavebné práce? http://www.bazeny-mountfield.sk/bazeny/fort-wayne


    Mountfield ani zadarmo samé problémy s plochou a tiež filtracia takze odporucam urobiť niečo poriadne na prvý krát ako mat problémy potom s reklamaciami.

    sunpool je offline (nepripojený) sunpool

    sunpool
    Mountfildu iba robia bazénov co najviac ale kvalita žiadna.Na plochou dávajú 7 rokov životnosť ale ich zamestnanci Vám ju odporúčajú reklamovat po roku tak o com.
    Ja som majitel tohto bazénu a som velmi spokojný, Každý predávač bazénov asi kope za seba ale ja som s ním za 10 rokov nemal žiadne problémy, netreba ho ani len vypúštať na zimu, tie plechy čo sú v zemi som skladal sám s pomocou známeho a sú naozaj masívne a pevné....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.