Zavrieť

Porady

Hláška po spustení pc

Po spustení pc sa mi ukáže hláška:

Chyba pri načítaní súboru
C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin\MWSBAR.DLL
uvedený modul nebol nájdený.

Niečo podobné som tu už našla, ale nejako sa mi nedarí to odstrániť. Poradíte? Ďakujem moc..
Usporiadat
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

stiahni si CCleaner, nainstaluj, spusti, klikni na NASTROJE, tam na polozku PO STARTE a najdi tam ten tvoj subor a vymaz ho odtial. Inak ten ccleaner mozes pouzit aj na precistenie PC od zbytocnych veci a suborov ;-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lucy-nka Lucy-nka

Lucy-nka je offline (nepripojený) Lucy-nka

Vykonané, dala som reštartovať počítač a zase mi to tam ukázalo...potom som skúsila označiť MyWebSearch a odinštalácia, ale napísalo mi, nie je možné nájsť...zbavím sa toho niekedy?
0 0
rapid rapid

rapid je offline (nepripojený) rapid

Nainstaluj si spybota

chod na wewewe bodka safer-networking.org/index2.html

a postupuj podla pokynov, ak nastane problem tak nam napis
sorry za ten link, ale este som nenapisal potrebny pocet prispevkov aby som ich mohol vkladat priamo
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

jakze nenazbieral dostatocny pocet prispevkov? Mne to ide od prveho prispevku :-)

a ten spybot jej sice pomoze od spyware ale ten jej problem nemusi vyriesit. Ale urcite aj tym nech to prebehne a takisto antivirusom nech skontroluje PC
0 0
Lucy-nka Lucy-nka

Lucy-nka je offline (nepripojený) Lucy-nka

stiahnuté. A čo teraz? čakám na ďalšie pokyny... a dúfam, že to bude k prospechu veci...
0 0
Lucy-nka Lucy-nka

Lucy-nka je offline (nepripojený) Lucy-nka

ja som práveže už pc avastom čekla, našiel mi jeden detekovaný súbor, neviem, čo to bolo, dala som to do truhly... ja chcem v prvom rade vyriešiť problém...rada by som...
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

no ved som ti pisal, ze cez ten ccleaner sa daju pohodlne odstranovat veci, ktore sa nemaju spustat pri starte systemu
0 0
Lucy-nka Lucy-nka

Lucy-nka je offline (nepripojený) Lucy-nka

no a ja som ti písala, že sa mi to ani z toho ccleanera odstrániť nedá...
0 0
Lucy-nka Lucy-nka

Lucy-nka je offline (nepripojený) Lucy-nka

a podávam hlásenie - spybot mi po kontrole nahlásil 260 problémov, omg čo s tým mám robiť? že: doubleclick /1 entries browser/, funwebproducts /68 entries pups/, microsoft windows security internet explorer /1 entries security/, my way my web search /165 entries pups/, my web search /21 entries trojan/, tradedoubler /4 entries browser/

no. a fčul buďte múdri... ten trojan ma tam znepokojuje..
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

jaj sorry, to som asik prehliadol


no daj v tom spybote odstranit tie problemy ;-)
0 0
Lucy-nka Lucy-nka

Lucy-nka je offline (nepripojený) Lucy-nka

newmi Pozri príspevok
jaj sorry, to som asik prehliadol


no daj v tom spybote odstranit tie problemy ;-)
v spybote vymazané a ukazuje sa mi to stále...ja tomu už nerozumiem...
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Spusti regedit, daj hľadať MWSBAR.DLL, ak nájde toto: C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin\MWSBAR.DLL , daj to odstrániť. Namiesto tej časti PROGRA~1\MYWEBS~1 tam môže byť aj niečo dlhšie, toto je skrátený 8.3 formát.
0 0
Lucy-nka Lucy-nka

Lucy-nka je offline (nepripojený) Lucy-nka

PotPalo Pozri príspevok
Spusti regedit, daj hľadať MWSBAR.DLL, ak nájde toto: C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin\MWSBAR.DLL , daj to odstrániť. Namiesto tej časti PROGRA~1\MYWEBS~1 tam môže byť aj niečo dlhšie, toto je skrátený 8.3 formát.
vykonané. ale, hláška stále je. už tomu nerozumiem ani trochu....
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Vyzerá to na chýbajúci súbor, ktorý patrí k panelu "My Web Search", asi v dajakom prehliadači. Skús pohľadať v Ovládacom paneli -> pridať/ubrať programy toto: "My Web Search Bar" a dať odinštalovať. Alebo to môže byť aj medzi doplnkami (PlugIn-ami) v internetovom prehliadači (ktorého časť sa spúšťa pri štarte), treba pozrieť aj tam. Niekde to predsa musí byť.
Možno by pomohol Eset online skener (je niekde na www.eset.com), mne už takto pomohol. Spúšťa sa priamo z Internet Exploreru.
0 0
moss.palicka moss.palicka

moss.palicka je offline (nepripojený) moss.palicka

Ak je problem este aktualny a pouzivas windows xp, tak chod do START->SPUSTIT->napis MSCONFIG-> stlac enter. Spusti sa ti take okno, kde v zalozke startup uvidis, vsetky procesy ktore sa ti startuju pri spusteni windows. Odfajkuj vsetky ktore sa ti zdaju podozrive, stlac apply. Budes vyzvana k restartu pc a potom by sa uz azda problem nemal opakovat.
0 0
anonymus anonymus

anonymus je offline (nepripojený) anonymus

rapid Pozri príspevok
Nainstaluj si spybota

chod na wewewe bodka safer-networking.org/index2.html

a postupuj podla pokynov, ak nastane problem tak nam napis
sorry za ten link, ale este som nenapisal potrebny pocet prispevkov aby som ich mohol vkladat priamo
spybot je uz zastaralý lepši je superantispyware
0 0
qwertzo qwertzo

qwertzo je offline (nepripojený) qwertzo

start spustit msconfig v zalozke po spusteni odskrtni vsetke tieto nazvy ktore sa tam nachadzaju:
mwsoemon.exe, s4bar.dll, s42ns.exe, s4bareq.exe, my2ns.exe, mysrchas.dll, NPMyWay.dll, mwsbar.dll

potom klikni na ok, restart PC. Po restarte zaskrtni viac nezobrazovat konfiguracny nastroj a klikni na ok.
Hlaska uz by tam nemala byt.
0 0
anonymus anonymus

anonymus je offline (nepripojený) anonymus

qwertzo Pozri príspevok
start spustit msconfig v zalozke po spusteni odskrtni vsetke tieto nazvy ktore sa tam nachadzaju:
mwsoemon.exe, s4bar.dll, s42ns.exe, s4bareq.exe, my2ns.exe, mysrchas.dll, NPMyWay.dll, mwsbar.dll

potom klikni na ok, restart PC. Po restarte zaskrtni viac nezobrazovat konfiguracny nastroj a klikni na ok.
Hlaska uz by tam nemala byt.
ačo su to za subory
0 0
qwertzo qwertzo

qwertzo je offline (nepripojený) qwertzo

anonymus Pozri príspevok
ačo su to za subory
tieto subory vyuzivaju svinstva ako su napr. my web search bar, fun web product, search assistent a pod a tieto svinstva vyuzivaju subor MWSBAR.DLL takze ak to odskrtne tak uz by sa to nemalo zobrazovat. Este by trebalo tie hovadiny odinstalovat a v IE zakazat doplnky. Aby sme boli kompletny. Ale to uz vela pisania staci povypinat v msconfigu a vsetko by malo byt ok.
0 0
anonymus anonymus

anonymus je offline (nepripojený) anonymus

qwertzo Pozri príspevok
tieto subory vyuzivaju svinstva ako su napr. my web search bar, fun web product, search assistent a pod a tieto svinstva vyuzivaju subor MWSBAR.DLL takze ak to odskrtne tak uz by sa to nemalo zobrazovat. Este by trebalo tie hovadiny odinstalovat a v IE zakazat doplnky. Aby sme boli kompletny. Ale to uz vela pisania staci povypinat v msconfigu a vsetko by malo byt ok.
nevies kde zozeniem databazu skodlivich suborov na nete
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať