Zavrieť

Porady

Časové rozlíšenie - ALFA

Mám takýto prípad: hosting domény od 16.5.2010 do 16.5.2011. Ako sa toto účtuje v JÚ? Zaplatená bola celá suma 6.5.2010. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Celá suma do výdavkov ovplyvňujúcich ZD v čase úhrady.V JU sa časovo rozlišuje len platba nájomného .

    Inečka je offline (nepripojený) Inečka

    Inečka
    Prenájom www.webareal.sk - to je stránka kde sa dá tvoriť e-shop sa v JU časovo rozlišuje? To by mal byť nájom.

    Petra 246 je offline (nepripojený) Petra 246

    Petra 246
    Ahojte.
    Chcela by som poprosit o radu. Ked pride zalohova fa za najom priestorov + za služby (voda, plyn, internet ...) tak ako to uctujem, co sa tyka casoveho rozlisenia. Ja som to nechala podla toho, kedy sa zaplati. V 12/2010 sa platilo ZF za 01/2011 - tak som to dala do r.2010. Je to velka chyba? Ďakujem

    sova* je offline (nepripojený) sova*

    sova*
    Casovo sa rozlisuje len najomne platene FO, cize v tvojom pripade, ak by si zaplatila zalohovu fa za najom priestorov FO za 01/11 v decembri 2010, tak v 12/10 je to VNZD.

    Deni je offline (nepripojený) Deni

    Deni
    A ako je to v prípade nájomného ako príjmu. PO mne FO zaplatila nájom za 12/2010 až v 01/2011. Je to pre mňa príjem roku 2010 alebo 2011?

    Deni je offline (nepripojený) Deni

    Deni
    Deni Pozri príspevok
    A ako je to v prípade nájomného ako príjmu. PO mne FO zaplatila nájom za 12/2010 až v 01/2011. Je to pre mňa príjem roku 2010 alebo 2011?
    Prosím odpovie mi niekto?

    Časové rozlíšenie - ALFA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.