Zavrieť

Porady

Pomoc v exceli

Čaute!!!

Vie mi niekto stým pomôcť skúsim priložiť súbor. Všetko je písané v súbore!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sandi70 je offline (nepripojený) sandi70

    sandi70
    Tak bohužial asi mám ešte málo príspevkov. Neponúkne mi vložiť súbor. Koľko ich vlastne musí biť? Ja ích mám 15.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    tak to uploadni na uloz.to alebo upnito.sk alebo na nejaky podobny server a sem daj link na ten subor

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Hned ti poviem, kde mas problem, subor s koncovkou xlsm sem nevlozis.
    Bud to musis zozipovat a tak vlozit alebo ulozit ako xls (vo formate Excel 2003 a starsi).

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    ivka70 Pozri príspevok
    Hned ti poviem, kde mas problem, subor s koncovkou xlsm sem nevlozis.
    Bud to musis zozipovat a tak vlozit alebo ulozit ako xls (vo formate Excel 2003 a starsi).
    Ivka ja to teda prikladám. Priznávam, že aj keď je to písané po slovensky, tak akosi neviem vyzistiť o čo mu vlastne ide.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    marjankaj Pozri príspevok
    Ivka ja to teda prikladám. Priznávam, že aj keď je to písané po slovensky, tak akosi neviem vyzistiť o čo mu vlastne ide.
    Marjankaj, pridavam sa, ja som si tiez ten subor pozrela ... a netusim aka je otazka.
    Chvilu som mala slabe tusenie ,ze chce robit z Excelu databazu a ukladat a mazat nejako data, ktore zadava cez vstupny formular.
    Ale to je potom ovela lepsie urobit to cele v databazovom SW, napr. pouzit Access.
    Ci som sa vsak trafila do temy, netusim, preto som cakala, ze snad niekto skusenejsi pochopi

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    v podstate neviem, na co potrebujes mat udaje v tom listboxe, ked mas tie iste udaje hned vedla v stlpcoch tabulky. Nedali by sa tie udaje uchovavat len v tabulke? vytvorit celu logiku pre ten listbox je pomerne narocne a cim viac kodu, tym viac chyb, tak sa snaz zachovavat jednoduchost. takze aky je dovod k tomu, ze uzivatel ma zadavat hodnoty do textboxov, ktore sa kopiruju do buniek v harku, kde sa robia dodatocne vypocty a potom sa cela tabulka kopiruje do Listboxu? nemoze to cele zostat v jednom harku bez textboxov, listboxov, datepickerov, buttonov, dropownov? mozno na to mas svoj dovod, ale mne sa to zda byt zbytocne komplikovane.
    a okrem toho budes tam mat makra a excel ti bude furt nariekat o potencialnej bezpecnostnej hrozbe, atd.
    konkretne na podobne riesenie ja osobne pouzivam stvorcekovany papier, ktory mi sluzi aj ako podlozka pod salku s kavou - jednoduchost a efektivita.

    sandi70 je offline (nepripojený) sandi70

    sandi70
    V podstate máš pravdu, ale taký program už mám a snažím sa spraviť niečo lepšie a krajšie. Toto zatiaľ skúšam robiť v exceli. Chcel by som tu urobiť v UserFrome, ale nato potrebujem kódy, ktoré neviem nikde zohnať. Mám aj knižku VisualBasic, ale tam je písané len to čo aké slovo znamená. Darmo zadám nejaké slovo, keď k tomu treba zadať aj bodky, čiarky, zátvorky atd...
    Nedáš jednu bodku správne a už to nefunguje. Ale som rád, že jediný si ma pochopil, čo vlastne chcem!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.