Zavrieť

Porady

Ako nastaviť prijatie emailu na viacerých PC.

Mám problém. Potreboval by som nastaviť email tak aby som prijal poštu na stolnom PC ale aj v notebuku. Ďakujem vopred za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Postu ktoru mas v emaile si mozes pozriet na hocijakom PC /aj na susedovom/
    .-)

    vls je offline (nepripojený) vls

    vls
    V noteboku v outluku mám všetko nastavené. A aj keď dám (odoslať a prijať) nevypíše žiadnu chybu, ale pošta nepríde. Pošta chdí iba na stolný počítač.
    Outluk mám nastavený rovnako.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    moze to byt tym, ze mas na mailovom serveri nastavene aby tam nezostaval kopia emailu. Tzn. mail akonahle pride na tvoju mailovu adresu ide hned do outlooku v stolnom PC a hned sa maze z mailoveho serveru, cize outlook v notebooku uz nema co prijat. Skus si nastavit v outlooku v nastaveniach emailu "zachovat na serveri kopie sprav"

    hladkyy je offline (nepripojený) hladkyy

    hladkyy
    Jdnoducho, v nastaveniach "MOZNOSTI" zafajknes polozku, kopiu sprav ponechat na serveri. Potom budes primat aj tam aj tam.

    Ale nastav si ze ponechat niekolko dni ak sa ti to da, pretoze potom zahltis schranku zbytocne.

    Ako nastaviť prijatie emailu na viacerých PC.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.