Zavrieť

Porady

predaj sro

Firma sro sa zalozila v aprili 2010, podnikanie chcem ukoncit, najlepsie riesenie je predat firmu niekomu, kto chce zalozit novu. Cena bude max. taka, za aku si zalozite novu. Firma je bez zavazkov, vsetko je vysporiadane.

Chcem vas poprosit o radu, ako sa da takto firma predat, zaroven hladam niekoho, kto ma zaujem

dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    daj si to do inzercie. A neviem či to predáš za cenu za ktorú da dá založiť nová. Nakoľko nová cez elektornický podpis výjde na cca 220 eur. A uprimne, radsej si dam 220 na novu s.r.o. ako Tebe 220 za s.r.o ktora ma sice historiu, ale koniec koncov tam potom mozu byt skryte problemy ako nedoplatky atd.

    ja ked som naposledy kupoval s.r.o. tak so ju ziskal od byvalych majitelov za cca 50 eur.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    A ešte tam budú náklady spojené s prepisom obch, podielov, zmenou sídla, možno aj názvu spoločnosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.