Zavrieť

Porady

Prihlasovacie povinnosti v roku 2003

Prosím Poraďáci,pomôžte sa mi zorientovať o prihlasovacích povinnostiach z-nca ešte v roku 2003. Zamestnanca sa prihlasovalo do SP, ZP. Bola ešte nejaká povinnosť ho niekde prihlásiť? Dnes som počula, že na Úrad práce. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Žiaľ, nepamätám sa, do ktorého kal. roka bola povinnosť najprv oznámiť na ÚP voľné miesto na konkrétnu prac. pozíciu a následne oznámiť, kto bol do zamestnania prijatý - a to aj v prípade, že nový zamestnanec už bol "istý". Taká prebytočná papierovačka sa diala, zvyčajne sa odovzdávali obe tlačivá naraz

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    A k čomu smeruje Tvoje zadanie témy? Začal ÚP pokutovať nesplnenie tejto povinnosti?

    Daniela12345 je offline (nepripojený) Daniela12345

    Daniela12345
    Paula Pozri príspevok
    A k čomu smeruje Tvoje zadanie témy? Začal ÚP pokutovať nesplnenie tejto povinnosti?
    Nepokutuje alebo aspoň o tom neviem. Len som bola včera na školení a tam som nechtiac započula rozhovor, že v roku 2003 nosili nejaké zostavy na odsúhlasenie. Tak som sa zľakla, či ako nová účtovníčka som niečo nezanedbala. Za svet si nemôžem spomenúť. Už nepracujem v tej firme, takže nemôžem nazrieť do dokladov.

    Prihlasovacie povinnosti v roku 2003

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.