Zavrieť

Porady

Umelé kvety

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosť s umelými kvetmi. Totiž, chcem ich dať do kochlíka, aby vyzerali ako živé, ale akosi mi to neide. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Umelé kvety nikdy nebudú vyzerať ako živé - možno len z diaľky. Aj keď trh je teraz bohatý, no tie "živšie" sú aj drahšie.
    Ťažké kytice len do sadry, alebo v kvetinárstvach, aranžérskych potrebách dostať florex - po novom oasis... treba kúpiť hnedý/sivý, zelený je na živé kvety. Ten stačí prilepiť do kvetináča a napichať kvety. Poprípade ešte okolo dať kamene alebo sadru aby to malo lepšiu stabilitu.
    Peter z Bratislavy
    Aj my hľadáme umelé previsnuté muškáty na miesto, kde by živé nevydžali, resp. by sa im ta určite nedarilo.
    Aj sme googlili, ale ceny, čo sme našli sú vysoké.
    Nizke ceny maju poliaci, skusil by som skor trh tam su najlacnejsie, v obchodom su ceny vysie a naviac sa na trhu da zjednavat.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..keď som ja mala "šajbu" mať všade kvety, a muškátom sa teda u mňa nedarí,kúpila som vo veľkosklade, do kochlíka dala trochu zarobenej sadry, pichla tyčku od umelej kytice, chvílu počkala, kým stuhlo, zasypala drťou a nádhera bola hotová...a vydržala...

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    My to s deti v skole sme riesili tym, ze sme kvety vpichovali do plateliny.No neviem, ci by to u previsnutych zabralo.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    No keď chceš, aby vyzerali čo najlepšie, tak s lacnými nepochodíš. Ja som napríklad zháňala do kúpeľne kytičku pivoniek a najlepšie vyzerajúca stála blízko 50€.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.