Zavrieť

Porady

speleoterapia detí v Bystrianskej jaskyni-osobné skúsenosti

Plánujem v lete stráviť dovolenku v okolí Bystrianskej jaskyne a navstevovat speleoterapiu po dobu minimálne 10 dní so synom alergikom. Na internet je dosť informácií o skutočnosti že sa v tejto jaskyni speleoterapeutická liečba robí už roky,ale potrebovala by som osobné skúsenosti a komentáre,lebo všetko ostatné je len marketing. Jeden vstup je 20euro (2 hodiny) takže ak plánujem investovať 200 euro snažím sa najprv zistiť realitu a ďakujem za každý komentár , odporúčanie, či varovanie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    My sme neboli síce v Bystrianskej ale Jasovskej jaskyni ked sme boli na liečení v Štose s dcérou a určite to má veľmi dobré účinky na zdravie.
    Ide vlastne o to že sa tam otužujú priedušky.
    Moja malá po absolvovani celej terapie nebola celý rok chorá na priedušky. Takže ak máte možnosť odporúčam. Nie je to len marketingový ťahak má to naozaj svoje účinky.
    Prebieha to tak že v jaskyni sa spí myslím hodinu na lehátakch v spacákoch.
    Najskôr som si myslela že tam tie deti hodinu nevydržia ale úplne bez problom, niektoré sme mali problém aj zobudiť

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Ešte doplnim ak pôjdete v lete, nezabudnite si pribaliť aj zimnú bundu a teplé oblečenie,vrátane hrubých ponožiek v jaskyni je zima

    lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

    lulu74
    Ďakujem za informáciu..dúfam, že sa ozve aj niekto kto má skusenosti s Bystrianskou jaskyňou, ale určite to skúsim. Zaujímalo ma napríklad ako deti zvládajú ten teplotný rozdiel ak ideme v auguste..vonku 30st vnútri 8-9 st. dosť šokujúce.

    lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

    lulu74
    tak som si pozerala cennik Bystrianskej jaskyne-1 vstup na speleoterapiu je 20 euro a v Jasovskej jaskyni je ten istý vstup za 8,30 euro (kupuje sa v kupeloch Štos). Tak by ma zaujímalo čím je Bystrianska jaskyňa resp.speleoterapia v nej skoro 3x hodnotnejšia ako je jaskyňa Jasovská? Keďže odporúčaná liečba je 14 vstupov tak rozdiel medzi 280 + registračný poplatok 20 euro v Bystrianskej..teda 300 euro a 116,20 za 14 vstupov v Jasovskej činí 183,80 eura.. za ten rozdiel sa tam na 14 nocí napriklad viem ubytovať. Ved toto je nenormalny rozdiel..prečo?

    speleoterapia detí v Bystrianskej jaskyni-osobné skúsenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.