Zavrieť

Porady

Stoličky Spinalis

Zdravím. Počula som vela dobrého o týchto stoličkách, avšak ich cena je na mňa privysoká.Nevie niekto kde by sa dali v zahraničí kúpiť lacnejšie. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    ... z hľadiska konštrukčného je tá stolička úbohá, s komponentného úplne lacné - hodnota komponentov tak max. 50€, okrem voľného sedáku nič . Pevné operadlo, pevné podrúčky- spracovanie tiež nie najlepšie.
    8hodín denne na nej sedieť- to je hlúposť to sa nedá....
    Vo svete by si túto stoličku nikdy nekúpili a preto ju na renomovaných výstavách neuvidíte, je určená na tento trh, kde obláznia ľudí , je predražená a považujem za hlúposť jej nákup.....
    Naposledy upravil Bionda : 12.03.11 at 20:21

    A.B. je offline (nepripojený) A.B.

    A.B.
    Očividne si tú stoličku neskúšala... Vyskúšaj a potom hodnoť.

    A opýtaj sa toho množstva ľudí, ktorým tá stolička pomohla, či zdieľajú tvoj názor.

    A.B. je offline (nepripojený) A.B.

    A.B.
    Cyfo Pozri príspevok
    Ja som si kupil stolicku ergonomis, som s nou velmi spokojny. Cenovo je vyhodnejsia.

    SpinaliS je na trhu uz 12. rok - je to vyskusane, oficialne schvalene ako zdravotna pomocka, kdezto ergonomis je nova, nevyskusana, ziadne referencie.... Ja osobne idem za odporucaniami :-)

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    BIZAL Pozri príspevok
    cena je prehnana, stolicka nema taku hodnotu
    cena je šialená, skoro som odpadla.nemala som predstavu koľko stoja, ale toto.....

    A.B. je offline (nepripojený) A.B.

    A.B.
    Keby stala 5€ bola by pre teba doveryhodnejsia? Veril by si, ze dokaze pomoct?
    Zabudate, ze cast ceny tvori dusevne vlastnictvo.. a platite za znacku.
    Je to Ferrari medzi stolickami ;-)
    Ferrari je tiez len auto, ktorym sa dostanete z bodu A do bodu B, ale to zvezenie... ;-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.