Zavrieť

Porady

DOCHÁDZKA

zdravím všetkých,
vie mi niekto pomôcť s priloženou dochádzkou? Sú tam vzorce, ktoré počítajú podľa mňa nesprávne. Zložitejšie vzorce až tak neovládam. Vie to niekto spraviť na fond pracovného času : 8,00 a 7,50 hod.? Teda 2 dochádzky?
A aký vzorec používať pri prechode na iný mesiac aby vyrátal fond prac. času mesačne?
vopred vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    martuľa Pozri príspevok
    zdravím všetkých,
    vie mi niekto pomôcť s priloženou dochádzkou? Sú tam vzorce, ktoré počítajú podľa mňa nesprávne. Zložitejšie vzorce až tak neovládam. Vie to niekto spraviť na fond pracovného času : 8,00 a 7,50 hod.? Teda 2 dochádzky?
    A aký vzorec používať pri prechode na iný mesiac aby vyrátal fond prac. času mesačne?
    vopred vďaka
    Staci zatial takto?
    FPC si vyberas z ponuky (bud 7,5 alebo 8 hodin). Automaticky ti vyrata celkovy pocet hodin.

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    Este som sa chcel opytat, ci to "V" znamena volno. Ak ano, pouziva sa to stale, ak nie je zamestnanec v praci, to znamena aj pri vikendoch a sviatkoch?

    martuľa je offline (nepripojený) martuľa

    martuľa
    asi áno,ja som tu tabuľku nerobila, tak neviem, ale v tom "V" je vzorec ak v ten deň do príchodu nezadáš nič,tak ostáva "V"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.