Zavrieť

Porady

LIEH - software

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, čo s programom, ktorý som si stiahla z www.colnasprava.sk?
1) Ide o program, ktorý by spracoval evidenciu alkoholu?
2) Kde sa môžem dopracovať k poskytnutiu hesla a pod? Potrebujem sa zaregistrovať na stránke?
3) Ide o voľnú verziu?
Neviem sa dopátrať k informáciám o programe.

Ďakujem pekne za akúkoľvek radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Janiela
    Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, čo s programom, ktorý som si stiahla z www.colnasprava.sk?
    1) Ide o program, ktorý by spracoval evidenciu alkoholu?
    2) Kde sa môžem dopracovať k poskytnutiu hesla a pod? Potrebujem sa zaregistrovať na stránke?
    3) Ide o voľnú verziu?
    Neviem sa dopátrať k informáciám o programe.

    Ďakujem pekne za akúkoľvek radu.
    Musíš sa prihlásiť na Colný úrad, poskytnú ti heslo. Tiež som hneď na začiatku sa prihlásila, stiahla si verziu - ale Bohužiaľ! I napriek tomu, že som volala priamo tvorcom softu do Popradu, kde mi sľúbili zaslať také prístupové heslo, cez ktoré by sa to dalo - odvtedy už prešiel rok a nič sa nedeje.
    Tento soft ti nespracuje evidenciu alkoholu, ale len môžeš podávať mesačné hlásenia formou elektronickej pošty. Kúpila som si soft Formik, tam mám tlačivá, ktoré vypíšem a každý mesiac pracne zanesiem na CÚ. Evidenciu alkoholu spracovávam v skladovej evidencii, keď mi prinesie klient fyzickú inventúru alkoholu, dám si nákup, zostatok si evidujem len takto.

    evuša je offline (nepripojený) evuša

    evuša
    Niekedy ešte pri vzniku zákona colná správa vyrobila softvér. Neviem, či ešte je aktuálny, lebo softvér bol zmenený na elektronické podávanie. Ak ho chceš vyskúšať, heslo - to prvé na prihlásenie - bolo admin. Napíš ho a možno ťa pustí. Neviem, lebo na ňom už nerobím.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Okrem programu sa dá stiahnuť aj manuál na používanie programu, ale heslo muusíš dostať len od CU, a či Ti bude fungovať je vo hviezdach.

    LEV je offline (nepripojený) LEV

    LEV
    Ani ja som sa v tom softe nevedela vyznať, takže to robím v execel.tabuľkách, kde si zosumarizujem nákup a potom nahodím konečné zostatky podľa skladu. Následne si porovnám minulé zostatky + nákup s kon.zostatkami.
    K 1.1. 2006 je zmena v zákone, neviete čoho sa týka?

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Dnes ma colný úrad pekne pozdravil. Zajtra sa im idem ohlásiť a ukázať sa. Na toto nemám nervy! Naši klienti sú niekedy hrozne leniví, až to bolí. No čo človiečik-účtovníček nespraví pre dobro zákazníka. Moji milí, všetkým vám pekne ďakujem za rady.

    KunaSoft je offline (nepripojený) KunaSoft

    KunaSoft
    Janiela
    Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, čo s programom, ktorý som si stiahla z www.colnasprava.sk?
    1) Ide o program, ktorý by spracoval evidenciu alkoholu?
    2) Kde sa môžem dopracovať k poskytnutiu hesla a pod? Potrebujem sa zaregistrovať na stránke?
    3) Ide o voľnú verziu?
    Neviem sa dopátrať k informáciám o programe.

    Ďakujem pekne za akúkoľvek radu.
    Zdravím Vás,
    1. Program spracúvava evidenciu pohybov liehu pre potreby colnej správy v zmysle zákona 105/2004 Z.z. v platnom znení

    2. všetky informácie máte na : www.lieh.colnasprava.sk, program si môžete stiahnúť a používať bez registrácie, prvotné heslo aj prihlasovacie meno je admin,
    ak chcete posielať dáta na pobočku colného úradu elektronicky, požiadajte si túto pobočku o pridelenie jedinečného konta, tlačivo je na www.lieh.colnasprava.sk v menu Registrácia

    3. je to voľná verzia programu s možnosťou IMPORTU dát z iných komerčných programov

    viac info : 052 7142 211, 206

    Kundla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.