Zavrieť

Porady

Umyvanie dlazby

Ahojte, ake je najpraktickejsie umyvanie dlazby? System na kolena a handra do ruky vopred vylucujem!
Mame mop, ale po case zacne hlavica smrdiet. Su dve moznosti - kupit novu za cca 7 eur alebo oprat a to tiez pustat pracku kvoli jednej hlavici a ani neviem ci sa moze, kedze je tam umelina a ... .
Ako to robite vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja pouzivam podobny mop ako je na obrazku. Handricka sa da dat jednoducho dolu a oprat.Ak treba,da sa zakupit nova
    Handricku nenechavam po umyvani dlazky zaschnut na mope, ale dam dolu,aby vyschla. Este nikdy som necitila, ze by smrdela

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    alenkam Pozri príspevok
    ale ako si ten odporucany mop vyzmykala aby si s nim nesla uplne namokro
    On ma v sebe taky mechanizmus,ktory po stlaceni hubku vyzmyka.

    Ale mne sa to aj tak vzdy zda este dost nasiaknute vodou.Ale pri kuch.linke a na chodbe mam dlazbu, takze vzdy par krat zlahka prebehnem po dlazbe a potom pokracujem na plav.podlahe.
    Dlazba pod kuch.linkou a na chodbe je aj tak vzdy najviac spinava, takze sa mi to zatial pekne odmoci...tie umyvam na koniec.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    alenkam Pozri príspevok
    a este dodatocna otazka. Ako takyto mop, co ste poslali zmykate predtym ako ho date uplne mokry na dlazbu? My mame takyto a ten sa zmyka pomocou mechanizmu vo vedre.
    Dakujem
    [IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/ALENA%7E1.MRA/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]
    Takyto mop som kupila raz, asi pred 20.rokmi, ale po 2-3 umyvaniach som ho vyhodlila.
    Ako sa ti s nim umyva? Mne velmi zle.Mala som pocit, ze to dlazku neumyva,ale len rozotrie vodu. Vadilo mi, ze sa s nim ani neda pritlacit na dlazku,ked potrebujem umyt nejaky flak. Ked som pritlacila, tak som akurat suchala tym umelym stredom po dlazke, bala som sa, ze ju poskriabem.Myslim, ze takyto typ mopu nie je vhodny na plavajucu podlahu,lebo je s nim problem utriet dlazku od prebytocnej vody.

    Neviem ako iní, ale ja som nikdy nasadu na mop neprala v pracke. Vzdy ju len rucne preperiem pod tecucou vodou...

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Mám takýto, som s ním maximálne spokojná. Je síce drahý, ale umýva pekne, dobre sa žmýka a nemusím nič chytať rukami
    http://www.google.sk/url?sa=t&source...sJkGJN0wuXxpGQ

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Aj my taký máme.Manželka keď s tým umýva do vody vždy naleje toľko voňavých saponátov, že žiadny smrad nemá sebemenšiu šancu.

    alenkam je offline (nepripojený) alenkam

    alenkam
    Ahojte, presne o takej som rozmyslala. Ale asi to v pracke periete zvlast, nie s ostatnymi vecami, ci mozno je dostatocne to v rukach premachat po kazdom pouziti a raz za cas prat v pracke aj ked s inymi vecami, ved ked ju predtym clovek premacha v rukach, tak by to nemuselo vadit...

    alenkam je offline (nepripojený) alenkam

    alenkam
    a este dodatocna otazka. Ako takyto mop, co ste poslali zmykate predtym ako ho date uplne mokry na dlazbu? My mame takyto a ten sa zmyka pomocou mechanizmu vo vedre.
    Dakujem
    [IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/ALENA%7E1.MRA/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]
    41V6XGkwy1L._SL500_AA300_.jpg  

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ja mám tento http://www.leifheitus.com/Piccolo-Fl...-plu56510.html už roky. Tiež musím dožmykávať. Je dobrý ale aj tak najradšej používam klasickú metlu(portfiš) a tú obtočím veľkou mikrovláknovou handrou.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Marína Pozri príspevok
    Ja mám tento http://www.leifheitus.com/Piccolo-Fl...-plu56510.html už roky. Tiež musím dožmykávať. Je dobrý ale aj tak najradšej používam klasickú metlu(portfiš) a tú obtočím veľkou mikrovláknovou handrou.
    Nájde sa ešte niekto okrem mňa , kto v posledných dňoch tieto pomôcky nepoužíva???? Lebo ja na nich začínam mať pavučinu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.