Zavrieť

Porady

chcem sa opytat ci mozem dat do podkrovnej kupelne na izolaciu isover obycajny igelit

pod osb dosku som dal obycajny igelit izolaciu isover,pod isover som dal este polystyren,potom je parozabrana a krytina plech a odulo mi stierku so sietkou od osb dosky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Trochu je to popletené.Nerozumiem tomu.Najlepšie by bolo ak by ste napísli celkovú skladbu konštrukcie ,aj s tým aké materiály ste použili.V podstate nieje igelit vylúčený.Ale nieje igelit ako igelit.Na OSB dosku je nutné dať vhodný penetračný náter.Igelit nemá takmer nič spoločné s odutím omietky.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    OSB doska musí byť bezpodmienečne penetrovaná kontaktným penetračným náterom.Nieje mi zmáme žiadne cementové lepidlo ktoré by mohlo dlhodobo bez problémov držať na OSB doske.

    tanina86 je offline (nepripojený) tanina86

    tanina86
    220870 Pozri príspevok
    Trochu je to popletené.Nerozumiem tomu.Najlepšie by bolo ak by ste napísli celkovú skladbu konštrukcie ,aj s tým aké materiály ste použili.V podstate nieje igelit vylúčený.Ale nieje igelit ako igelit.Na OSB dosku je nutné dať vhodný penetračný náter.Igelit nemá takmer nič spoločné s odutím omietky.
    na sietku som pouzil flexibilne lepidlo na obkal a dlazbu moze to byt tym ze mi odulo omietku od osb dosky?

    tanina86 je offline (nepripojený) tanina86

    tanina86
    pouzil som specialnu penetraciu na osb dosku sietku a flezibilne lepidlo na obkald a dlazbu.musim pouzit specialne lepidlo na osb dosku?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pokiaľ ste použili vhodný penetračný náter tak nieje nutné použiť špeciálne lepidlo.Rozdelenie lepidiel.http://www.asb.sk/stavebnictvo/mater...entu-4113.html
    Ak mi udáte presný názov výrobcu a jeho výrobku,penetračného náteru a lepidla , tak vám odpoviem či je to vhodné ,alebo nie.

    tanina86 je offline (nepripojený) tanina86

    tanina86
    tak zatila dakujem ak by som este nieco nevedel tak sa opytam,ale asi to musim strhnut a odznova napenetrovat.

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    tanina86 Pozri príspevok
    tak zatila dakujem ak by som este nieco nevedel tak sa opytam,ale asi to musim strhnut a odznova napenetrovat.
    Záleží aký kontaktný náter bol použitý,alebo či vobec bol.Ak len penetrák,to je rozdiel už to tuná bolo preberané.
    Ako uviedol 220870 kontaktný náter,nie penetračný.Je síce drahší,ale v tomto prípade na hladký povrch nemože ísť obyčajná penetrácia,ktorá nič nerieši.

    chcem sa opytat ci mozem dat do podkrovnej kupelne na izolaciu isover obycajny igelit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.