Zavrieť

Porady

Stravné v cudzej mene od 1. 1. 2006

9. 12. 2005 v Zbierke zákonov vyšlo Opatrenie MF SR č. 582/2005, ktorým sa ustanovujú základné sadzby stravného v cudzej mene pri zahraničných pracovných cestách platných od 1. 1. 2006.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    barbara6 je offline (nepripojený) barbara6

    barbara6
    Ahojte!

    Potrebovala by som poradiť, v akej vyhláške alebo opatrení nájdem výšku stravného v cudzej mene pri zahraničných pracovných cestách za na rok 2000 a 2001.

    Prosím poradte je to moc dôležité...

    Vopred vám ďakujem za radu...
    Barbara

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    barbara6
    Ahojte!

    Potrebovala by som poradiť, v akej vyhláške alebo opatrení nájdem výšku stravného v cudzej mene pri zahraničných pracovných cestách za na rok 2000 a 2001.

    Prosím poradte je to moc dôležité...

    Vopred vám ďakujem za radu...
    Barbara
    Je to zákon o cestovných náhradách. V jeho prílohe je opatrenie o sadzbách.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    barbara6
    Ahojte!
    Potrebovala by som poradiť, v akej vyhláške alebo opatrení nájdem výšku stravného v cudzej mene pri zahraničných pracovných cestách za na rok 2000 a 2001.
    Prosím poradte je to moc dôležité...
    Vopred vám ďakujem za radu...
    Barbara
    odhadujem, ze potrebujes vtedy platne sadzby nahrad na zahranicnych sluzobnych cestach - lenze - to je este podla stareho zakona, teda podla 119/1992 - hladam to uz skoro pol hodiny na nete (dobrovolne, neboj ) a neviem nic najst... skus radsej napisat, ktore konkretne meny a krajiny by ta zaujimali, mozno sa nam tu spolocne s viacerymi podari najst riesenie... a mozno niekto tie tabulky este ma niekde zalozene ... ja som bohuzial nasla prehlady iba pri tuzemskych cestach ...

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    barbara6
    v akej vyhláške alebo opatrení nájdem výšku stravného v cudzej mene pri zahraničných pracovných cestách za na rok 2000 a 2001.
    naslaaaaaaa soooom na tomto linku
    keby to tam nebolo kym prides, tak mi posli ss-ku aj som si to stiahla do mojho pocitaca, poslem ti to pripadne cez mail
    tesim sa
    takze, ked si tam odpocitas stlpceky - tak oba roky platili sadzby v stlpci 11 a az od 1.1.2002 platila ta tabulka, co je v tom dokumente uplne dolu

    drz sa!

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    skusim pripojit, čo som našla, jedno opatrenie platí od 1:1:2002
    predchádzajúce zrejme platilo dovtedy....

    barbara6 je offline (nepripojený) barbara6

    barbara6
    ďakujem veľmi pekne, strašne moc si mi pomohla!!!

    prajem príjemný víkend...
    papa
    Barbara

    danajova je offline (nepripojený) danajova

    danajova
    Ďakujem...a inak rada by som zverejnila kurzy NBS 2006 /excelovska verzia - moja uprava/ ale neviem ako a kam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.