Zavrieť

Porady

Založenie internetového podnikania

Dobry den.

Mam 2 problemy. Chcel by som podnikat s internetovymi strankami (prijem z inzercie), avsak s viacerymi osobami a vo vsetkych troch pripadoch sa roznia.

1. stranka (uz zabehnuta, zalozil som ju s dvoma spolocnikmi, hovorme im A & B, potrebujeme si to zaregistrovat, aby boli prijmy z inzercie legalne)

2. stranka (spustime onedlho - zalozil som ju s osobami A & C - osoba A je zhodna z prveho pripadu)

3. stranka (spustim o mesiac - zakladam s osobou D)

Vsetci sme studentmi VS, a najprv sme sa zhodli na s.r.o., avsak teraz ostatni nechcu platit za jej zalozenie - zda sa im drahe.

Otazka 1: Je v tomto pripade lepsie zalozit zivnost (ak ano, ako zaangazovat ostatne osoby do zmluvy, aby sa zisk spravodlivo delil ?)

Otazka 2: Je vobec mozne dat pod jedno podnikanie vsetky 3 stranky, ak sa tak lisia jej majitelia ? (ak ano, akym sposobom to zarucit ?)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    coobyer je offline (nepripojený) coobyer

    coobyer
    blavaciko Pozri príspevok
    mozete si kazdy zalozit zivnost a vytvorit zdruzenie napriklad
    Vsetci ucastnici musia mat zivnost ?

    Založenie internetového podnikania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.