Zavrieť

Porady

Dovoz produktu z DE

Ahojte.
Zvazujem ze by som sa pustil do importu jedneho produktu k nam. Nepredava sa v ziadnej okolitej krajine, najblizsie az v Nemecku. Potreboval by som vediet, ci US firma ktora produkt vyraba a ma vyrobnu a pobocku(pravdepodobne franchise, ale nie som si isty) v SR moze dovoz takehoto produktu zatrhnut(dost pochybujem, ale radsej sa informujem) a druha dolzeitejsia otazka je - etiketa produktu nie je v SK jazyku, cize ju bude nutne prelepit. Potreboval by som vediet, kto schvaluje znenie takejto etikety, ci je vobec nutne davat takuto etiketu schvalovat, alebo staci cisto preklad?

Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Yivo je offline (nepripojený) Yivo

    Yivo
    Tak som sice nasiel nalezitosti obalu:
    portal.gov.sk/portal/sk/portal/sk/default.aspx?catid=39&etype=-1&aid=1026
    portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=17&etype=1&eventid=1665

    ale odpoved na otazku o schvalovani znenia etikety vyrobku som nenasiel.

    ydar je offline (nepripojený) ydar

    ydar
    Ahoj , tak schvalovanie etikiet maju na starosti Statna veterinarna sprava SR, ak mam dobre info. Staci zavolat na cislo: 02/60257230 p. Januk , pripadne podatelnu a tam sa informovat o konkretnom vyrobku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.