Zavrieť

Porady

Skúšobná doba

Chcem sa poradiť, Zamestnankyňa ukončila 31.12.2010 pracovný pomer dohodou. Praconý pomer bola uzatvorený na dobu neurčitú. Pracovala v našej spoločnosti 2,5 roka.
Teraza od 1.4.2011 ju opäť prijímama do pracovného pomeru, ale na dobu určitú. Musím zamestnankyni uviesť v zmluve skúšobnú dobu?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    mendelina Pozri príspevok
    Ja toto nepotrebujem vedieť, ale medzi pôvodných ukončení PP a novým uzatvorením PP neubehlo 6 mesiacov, mňa zaujíma, či jej vôbec tú skúšobnu dobu môžme dať.
    Ale PP do 31.12.2010 bol uzatvorený na dobu neurčitú.

    Zákonník práce §45
    § 45
    Skúšobná doba
    (1)V pracovnej zmluve možno dohodnúť skúšobnú dobu, ktorá je najviac tri mesiace. Skúšobnú dobu nemožno predlžovať.
    (2)Skúšobná doba sa predlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca.
    (3)Skúšobná doba sa musí dohodnúť písomne, inak je neplatná.
    (4) Skúšobnú dobu nie je možné dohodnúť v prípade opätovne uzatváraných pracovných pomerov na určitú dobu.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    mendelina Pozri príspevok
    Chcem sa poradiť, Zamestnankyňa ukončila 31.12.2010 pracovný pomer dohodou. Praconý pomer bola uzatvorený na dobu neurčitú. Pracovala v našej spoločnosti 2,5 roka.
    Teraza od 1.4.2011 ju opäť prijímama do pracovného pomeru, ale na dobu určitú. Musím zamestnankyni uviesť v zmluve skúšobnú dobu?
    Ďakujem
    Zákonník práce stanovuje max.SD. Ak sa rozhodnete, že jej SD nedáte-môže byť. Ale skúšobná doba je pre obidve strany dobrá. V tomto prípade je to na vašom rozhodnutí.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    mendelina Pozri príspevok
    Ja toto nepotrebujem vedieť, ale medzi pôvodných ukončení PP a novým uzatvorením PP neubehlo 6 mesiacov, mňa zaujíma, či jej vôbec tú skúšobnu dobu môžme dať.
    nemohla by si dať, keby bola predtým na dobu určitú- teraz ak chceš, dať môžeš

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mendelina Pozri príspevok
    Chcem sa poradiť, Zamestnankyňa ukončila 31.12.2010 pracovný pomer dohodou. Praconý pomer bola uzatvorený na dobu neurčitú. Pracovala v našej spoločnosti 2,5 roka.
    Teraza od 1.4.2011 ju opäť prijímama do pracovného pomeru, ale na dobu určitú. Musím zamestnankyni uviesť v zmluve skúšobnú dobu?
    Ďakujem
    Môžeš, ale nemusíš. Záleží od dohody medzi zamestnancom a zamestnávateľom.

    mendelina je offline (nepripojený) mendelina

    mendelina
    Ja toto nepotrebujem vedieť, ale medzi pôvodných ukončení PP a novým uzatvorením PP neubehlo 6 mesiacov, mňa zaujíma, či jej vôbec tú skúšobnu dobu môžme dať.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mendelina Pozri príspevok
    Ja toto nepotrebujem vedieť, ale medzi pôvodných ukončení PP a novým uzatvorením PP neubehlo 6 mesiacov, mňa zaujíma, či jej vôbec tú skúšobnu dobu môžme dať.

    Veď som ti napísal, že môžeš, ale nemusíš. Ak si chcela zdôvodnenie, mala si povedať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.