Zavrieť

Porady

rzzp - zamestnanec+SZCO

Ahojte, zamestnanec, mal prijem zo zamestnania cely rok 2010, ale ani v jednom z mesiacov nepresiahol prijem 2169,09 eur.
Popri tom mal zivnost, do 30.06.2010. Zaklad dane zo zivnosti je 574,80 Eur. Za zivnost si neplatil ziadne poistne do zdravotnej poistovne.

Poprosil ma, ci mu nepomozem s rzzp, lebo nevedel . Mam teda vyplnit v Liste SB aj oddiel II, vsak?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    Čítala si II.oddiel ?
    Dni obdobia keď poistenec nebol zamestnancom alebo poistencom štátu. A on bol celý rok zamestnancom, takže nevyplňuješ.

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    Andyke Pozri príspevok
    Čítala si II.oddiel ?
    Dni obdobia keď poistenec nebol zamestnancom alebo poistencom štátu. A on bol celý rok zamestnancom, takže nevyplňuješ.
    Aha, tak super, ja som to nepochopila
    Cize on zaplati zdravotne len zo zakladu dane???

    zuza 74 je offline (nepripojený) zuza 74

    zuza 74
    Ale II. oddiel vyplnuje osoba, kt. má v riadku B09 nižšiu sumu ako.... Mne to tak vyšlo, takže by som ju mala vyplniť, či nie, keď som mala súbeh zamestnania a SZCO celý rok a ešte som aj bola PN? Prosím pomôžte mi.

    rzzp - zamestnanec+SZCO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.